Světelný meč "SITH ACADEMY STUDENT" Plně kontaktní! Multi-color!!!

46 hodnocení
6 999 Kč –52 %
Světelný meč "SITH ACADEMY STUDENT" Plně kontaktní! Multi-color!!!
6 999 Kč –52 % 3 299 Kč 2 726 Kč bez DPH
Skladem

Model z oblasti levnějších mečů. Nový Cool design v černém zbarvení. Funkce změny barev, pohybový senzor, dotykový senzor a mnoho dalších.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světelný meč "SITH ACADEMY STUDENT" Plně kontaktní! Multi-color!!!

"Vaše Bratrstvo je slabé. Chcete si být všichni rovni a proto nevidíte jak vaše moc umírá!"

 Korriban byl dobit a Sithové obnovili rozpadající se akademii. Galaxii opět zaplavila válka, Bratrstvo temnoty a Armáda světla se řežou skoro na všech známých soustavách. Denně umírá stovky vojáků a jejich počet ubývá. Proto se bratrstvo rozhodlo jednat a na Korribanskou akademii přijímají každého kdo udrží meč. Málo z nich však je opravdu nadáno silou. Jsou však zde tací, jejíž moc roste a až přijde čas, rozhodnou o výsledku války.    

Dvojče světelného meče "LOST JEDI". Stejné funkce, stejný design. Ovšem tentokrát se více přiblížíme temné straně, protože na rozdíl od "LOST JEDI", je tento meč v černé barvě. Takže Vy co jste více spřízněni s ideály Sithů, si přijdete na své. :)  Meč je vybaven novým konektorem pro nabíjení, viz. foto 3.   

Světelný meč "SITH ACADEMY STUDENT" má rukojeť vyrobenou z pevné hliníkové slitiny. Design je do nejmenších detailů zpracovaný podle originální předlohy. Jedná se o model RGB, což znamená, že meč má ve své rukojeti zapojenou žárovku, která osvětluje dutý tubus jasným světlem a dodává meči ten správný světelný efekt. Svítivost meče si můžete také změnit, díky módu, který Vám umožní si vybrat ze 3 možností:

- Nestabilní: Meč rychle problikává (nedoporučujeme pro epileptiky) 
- Jemně stabilní: Slabé blikání  
- Stabilní: Pevné svícení 

Meč v sobě ukrývá několik funkcí, z toho ta nejzajímavější je rozhodně pohybový senzor, který reaguje na pohyb meče a také na střet s jiným předmětem, na který zareaguje zvukem a probliknutím. Krom toho v sobě meč ukrývá několik zvukových módů světelných mečů, které se objevily ve filmových i herních zpracování. Libovolně si tak můžete zvolit zvuk, který Vám bude nejmilejší. Krom toho má meč možnost přepínat mezi 3 módy hlasitosti. Můžete tak přepínat mezi hlasitým, středním a tichým módem, který ocení zejména rodiče. 

Světelný meč "SITH ACADEMY STUDENT" má vlastnost multicolor - barvu čepele můžete měnit podle své chuti! Meč se skvěle hodí do každé domácnosti pravých fanoušků STAR WARS. Dokonalý doplněk ke Cosplayi u kterého se nemusíte bát, že by se jen tak poškodil.  

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nebo užít adapteru, který Vám bude dodán s mečem. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. Mohlo by dojít k poškození baterie. 

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A


Obsah balení:
- Světelný meč "SITH ACADEMY STUDENT"
- Napájecí kabel
- Dutý RGB tubus
- Návod
- Upevňující šroubky (červíci)
- Imbus  

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

Video recenze (RGB meče):

 

 Bitva se světelnými meči: 

Doplňkové parametry

Kategorie: STAR WARS
Záruka: 2 roky
Druh: Světelný meč
Délka celek: 115 cm
Délka rukojeti: 27,5 cm
Hmotnost: 301 g
Materiál: Kov, plast, hliníková slitina
Výkon baterie: TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: