Světelný meč "REY" Plně kontaktní! Multi-COLOR!!!

HQ!
2 hodnocení
29 999 Kč –36 %
Světelný meč "REY" Plně kontaktní! Multi-COLOR!!!
29 999 Kč –36 % 18 999 Kč 15 702 Kč bez DPH
Skladem

Detailně propracovaný světelný meč 1:1 s filmovým originálem. Propracované detaily, neopixelová varianta. Obsahuje vlastnost multi-color. Ideální kousek na výstavu, ale i na kontaktní šerm.   

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světelný meč "REY" Plně kontaktní!

"Jsem Rey... Rey Skywalker."

Mladá sběračka šrotu z planety Jakku si žila v celku klidný život, než ji do cesty vstoupil malý droid BB8. A tak odstartovala její cesta, během níž prošla mnoha dobrodružství a odhalila v sobě skrytou sílu, kterou vládli rytíři Jedi. Rey se stala třetím vlastníkem meče Anakina Skywalkera a s ním v ruce se postavila tomu největšímu zlu, samotnému, opět vzkříšenému císaři Darth Sidiusovi. Po jeho porážce si však vytvořila svůj vlastní světelný meč a tím dokončila svůj výcvik.     

 

Propracovaná replika v měřítku 1:1 vhodná nejen pro výstavní účely, ale též plně funkční pro kontaktní šerm. První svého druhu, který jinde v České republice neseženete. Světelný meč "REY" je na chlup podobný filmovému originálu. Jádro zhotovené z hliníkové slitiny zdobené detaily, které Vaše oko na 100% zaujme. 

Krom COOL vzhledu skrývá meč ve svém vnitřku hned několik funkcí. Tou nejvíc patrnou je změna barvy, takže pokud Vám nevyhovuje základní žluté zbarvení čepele nevadí, díky funkci multi-color může Vaše čepel zářit barvou, která je Vašemu srdci nejbližší. Další funkcí meče je možnost změny zvukového módu a svítivosti. Meč Vám může jen svítit, nebo dokonce problikávat. Pokud však jste nadšenec do sběratelství a meč chcete pouze k výstavním účelům, jistě Vás potěší transparentní stojánek, který je součástí balení. :)   

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nebo užít adapteru, který Vám bude dodán s mečem. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. Mohlo by dojít k poškození baterie. 

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A

Obsah balení:
- Světelný meč "REY" plně kontaktní! Multi-COLOR!!!
Napájecí kabel 
- Tubus
- Transparentní stojánek

Světelný meč "REY" je ideálním kouskem pro fanoušky STAR WARS. Je vhodný k cosplay, na kontaktní šerm, či jen tak na výstavu ve svém obydlí. Ať Vás provází síla. :)  

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

 

Videorecenze:

Bitva se světelnými meči: 

Doplňkové parametry

Kategorie: STAR WARS
Záruka: 2 roky
Druh: Světelný meč
Hmotnost rukojeti: 514 g
Celková hmotnost: 824 g
Délka rukojeti: 27 cm
Materiál: Hliníková slitina, plast
Výkon baterie: TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: