Světelný meč "LOST JEDI" Plně kontaktní! Multi-color!!!

36 hodnocení
6 999 Kč –52 %
Světelný meč "LOST JEDI" Plně kontaktní! Multi-color!!!
6 999 Kč –52 % 3 299 Kč 2 726 Kč bez DPH
Skladem

Model z oblasti levnějších mečů. Nový Cool design v modrém zbarvení. Funkce změny barev, pohybový senzor, dotykový senzor a mnoho dalších.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světelný meč "LOST JEDI" Plně kontaktní! Multi-color!!!

"Rytíři Jedi jsou mrtví. A ti kteří přežijí budou brzy v rukách Inkvizitorů."

Rozkaz 66 byl vydán. Většina Jediů padlo rukama klonů, nebo mečem Darth Vadera. Byli tu však i tací kteří přežili a ukryli se v hlubinách galaxie. Někteří zahodili své světelné meče a odřízli se od spojení se silou. Jiní se však postavili na odpor a skryti ve stínech bojovali proti tyranii nově vzniklého Impéria. Bojují za svobodu a znovu obnovení řádu, který byl zničen. A dávají Sithům vědět, že jejich světelné meče ještě mají co říct.

Pro fanoušky meče "LIGHTSABER MASTER", který z našich stránek dobře znáte, tu máme nový model, který se od svého staršího bratříčka neliší co se týče funkce. Ovšem jeho design Vás 100% zaujme. Novinka v oblasti levnějších světelných mečů, který nejen že úžasně vypadá, ale i pohodlně padne do ruky a nevykluzuje.

Světelný meč "LOST JEDI" má rukojeť vyrobenou z pevné hliníkové slitiny. Design je do nejmenších detailů zpracovaný podle originální předlohy. Jedná se o model RGB, což znamená, že meč má ve své rukojeti zapojenou žárovku, která osvětluje dutý tubus jasným světlem a dodává meči ten správný světelný efekt. Svítivost meče si můžete také změnit, díky módu, který Vám umožní si vybrat ze tří možností:

- Nestabilní: Meč rychle problikává (nedoporučujeme pro epileptiky) 
- Jemně stabilní: Slabé blikání  
- Stabilní: Pevné svícení 

Meč v sobě ukrývá několik funkcí, ta nejzajímavější je rozhodně pohybový senzor, který reaguje na pohyb meče a také na střet s jiným předmětem, na který zareaguje zvukem a probliknutím. Meč ukrývá několik zvukových módů, světelných efektů, které se objevily ve filmových i herních zpracování. Libovolně si tak můžete zvolit zvuk, který Vám bude nejmilejší. Krom toho má meč možnost přepínat mezi 3 módy hlasitosti. Můžete tak přepínat mezi hlasitým, středním a tichým módem, který ocení zejména rodiče. 

Světelný meč "LOST JEDI" má vlastnost multicolor - barvu čepele můžete měnit podle své chuti! Meč se skvěle hodí do každé domácnosti pravých fanoušků STAR WARS. Dokonalý doplněk ke Cosplayi u kterého se nemusíte bát, že by se jen tak poškodil.  

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nebo užít adapteru, který Vám bude dodán s mečem. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. Mohlo by dojít k poškození baterie. 

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A


Obsah balení:
- Světelný meč "LOST JEDI"
- Napájecí kabel
- Dutý RGB tubus
- Návod
- Upevňující šroubky (červíci)
- Imbus  

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/


Video recenze (RGB meče):

 

 Bitva se světelnými meči: 

Doplňkové parametry

Kategorie: STAR WARS
Záruka: 2 roky
Druh: Světelný meč
Délka celková: 115 cm
Délka rukojeti: 27,5 cm
Hmotnost: 301 g
Materiál: Kov, plast, hliníková slitina
Výkon baterie: TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: