Světelný meč "JEDI SENTINEL" Plně kontaktní s unikátním krystalem! Multi-color!

4 hodnocení
14 999 Kč –46 %
Světelný meč "JEDI SENTINEL" Plně kontaktní s unikátním krystalem! Multi-color!
14 999 Kč –46 % 7 999 Kč 6 611 Kč bez DPH
Skladem

Pevná rukojeť, dobře padnoucí do ruky a s nádherným designem. Meč který se může pyšnit nádhernými detaily a unikátním krystalem, jenž dává meči velký smysl pro eleganci. Tento meč je novější verzí našich starých mečů, jako byly "SITH LORD" nebo "MACE WINDU". 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světelný meč "JEDI SENTINEL" Plně kontaktní s unikátním krystalem! Multi-color!

"Jedi Sentinel odhaluje bezprávý a nespravedlnost, kterou přivádí na světlo." 

 Za dob Staré republiky, mezi rytíři jedi existovalo několik tříd, na které se Jediové po dokončení svého výcviku rozdělovali. Nejznámější tři třídy byly Ochránce jedi, Konzul a Sentinel. Každá tato třída se zabývala rozvíjením svých schopností a každá třída se charakterizovala barvou světelného meče.
K nejznámějším Sentinelům Staré republiky, patřila např. Bastila Shan. Nyní se můžete do řad Sentinelů přidat i Vy! 

Světelný meč "JEDI SENTINEL" jistě zapadá k naším nejlepším kouskům, který lze v ČR dostat. Kvalitní tělo z hliníkové slitiny, vyrobené precizní technikou soustružení. Neuvěřitelně propracované detaily zaručují vysokou kvalitu a úžasný pocit, jako by jste v ruce drželi skutečný světelný meč.

Délka rukojeti meče činí 37cm jako u reálného světelného meče. Jak je již řečeno, celé tělo vyrobené z pevné a odolné hliníkové slitiny.

Jeho speciální vlastností kromě velmi pevné konstrukce je vlastní krystalová komora s pravým krystalem uvnitř! Tento meč posouvá naprosto hranice reálného meče a skutečně Vás vtáhne do světa STAR WARS.

Světelný meč "JEDI SENTINEL" má vlastní baterii, která disponuje kapacitou 3000 mah a dodává proud ve výši 3,7 V. Takže naprosto zmizí potřeba nakupovat baterie, nebo dobíjecí články za několik stovek. Osvětlení čepele zajišťuje kvalitní výkonná LED žárovka zasazená do těla meče.

Samotná čepel je vyrobená z velice odolného Polykarbonátu, takže se nemusíte bát do boje s tímto mečem opřít! :) Jak již bylo řečeno, jedná se o plně kontaktní světelný meč, který není pouze a výstavku, ale je možné s ním naplno bojovat. Meč je vybavený i senzorem dotyku, který při kontaktu s jiným mečem, nebo jiným předmětem v dostatečné síle vydá zvuk jako při kontaktu skutečného meče. Krom toho Má vlastnost Multi-color, díky které si můžete měnit barvu čepele i samotného krystalu. Díky spoustě zvukových efektů, si můžete změnit i zvuk, jaký bude Váš meč vydávat. 

Rukojeť je vybavená motion senzorem, tudíž snímá pohyb a díky kvalitnímu reproduktoru na konci rukojeti vydává zvuky jako pravý světelný meč! :)
Samotný meč je pak vybavený hned 3 módy hlasitosti, hlasitý, střední a tichý (který ocení především rodiče :D).

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nebo užít adapteru, který Vám bude dodán s mečem. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. Mohlo by dojít k poškození baterie. 

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A

Specifikace meče "JEDI SENTINEL":

  • Materiál je pouze kvalitní hliníková slitina a polykarbonát, žádný levný plast! :)
  • Polykarbonátová čepel o síle materiálu 2 mm a délce 91 cm.
  • Vysoká svítivost díky zabudované LED svítivé diodě v těle meče.
  • Multi-color. Možná změna barvy čepele. 
  • Výběr zvukových módů a hlasitosti
  • Součástí balení je napájecí kabel určený pro Váš meč.
  • Vysoká odolnost. Meč je vhodný pro plně kontaktní boj.
  • Vysoká kapacita baterie neuvěřitelných 3000 mah.
  • Jedinečný produkt a Českém trhu.
  • Úžasný poměr cena X výkon!

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

 

Videorecenze:

 Bitva se světelnými meči: 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: STAR WARS
Záruka: 2 roky
Druh: Světelný meč
Hmotnost: 450 g
Délka rukojeti: 37 cm
Délka celého meče: 127 cm
Materiál: Hliníková slitina, polykarbonát
Výkon baterie : TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: