Světelný meč "JEDI IN TRAINING" Plně kontaktní! Silver - Multicolour

23 hodnocení
4 699 Kč –29 %
Světelný meč "JEDI IN TRAINING" Plně kontaktní! Silver - Multicolour
4 699 Kč –29 % 3 299 Kč 2 726 Kč bez DPH
Skladem

Světelný meč s vysokokapacitní baterií, zvukovými efekty a funkcí multicolour. Odolné provedení z kvalitní hliníkové slitiny a polykarbonátu si hravě poradí s nárazy, je proto vhodné pro plně kontaktní trénink. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světelný meč "JEDI IN TRAINING" Plně kontaktní! Silver - Multicolour

Započněte svou cestu a staňte se mocným rytířem Jedi s plně kontaktním světelným mečem JEDI IN TRAINING ve verzi multicolour.

  • Soustružené tělo z kvalitní hliníkové slitiny.
  • Polykarbonátová čepel. 
  • Vysoce odolné provedení určené pro plně kontaktní boj.
  • Zabudovaná LED dioda pro zajištění vysoké svítivosti v různých barvách.
  • Výběr zvukových módů. 
  • Vysokokapacitní baterie (2 000 mAh).

Každé umění vyžaduje základní trénink. Ani ti nejlepší rytíři Jedi se nerodí připraveni k boji. Vyberte si světelný meč, bez kterého se žádný Jedi neobejde, a začněte psát svůj příběh bojovníka. 

Přesná replika světelného meče pro plnohodnotný trénink

Světelný meč JEDI IN TRAINING je díky své vysoké kvalitě vhodný pro plnohodnotný trénink. Soustružené tělo z pevné a odolné hliníkové slitiny je propracované do posledního detailu. Snadno tak získáte pocit, že v ruce držíte opravdový meč. Rukojeť je dlouhá 25 centimetrů, tedy stejně jako u reálného světelného meče ze Star Wars

Samotná čepel je vyrobena z vysoce odolného polykarbonátu, který odolá nárazům. Díky tomu se do boje můžete pustit skutečně naplno. Svými proporcemi je meč ideální pro začínající nebo nejmenší rytíře Jedi, jeho funkce ale ocení i pokročilí bojovníci. 

Meč má vlastní baterii s kapacitou 2 000 mAh, která dodává napětí ve výši 3,7 V. Osvětlení čepele potom zajišťuje výkonná LED žárovka. Díky funkci multicolour si můžete sami nastavit požadovanou barvu světelného meče. Nechybí ani funkce aktivačního pohybu. To znamená, že meč aktivujete pouhým trhnutím vpřed, opačným pohybem potom zbraň deaktivujete. V rukojeti je zabudované čidlo, které snímá pohyb a pomocí reproduktoru vydává zvuky jako pravý světelný meč. Vybírat si můžete z několika zvukových módů. 

Nabíjení meče: 

Světelný meč k vám dorazí spolu s vlastní USB nabíječkou a adaptérem, který slouží k dobíjení baterie. Raději nepoužívejte adaptéry a nabíječky od svých mobilních telefonů nebo jiných zařízení. Vlivem odlišného napětí by mohlo dojít k poškození baterie. Maximální parametry pro napětí: 4,1 V a 1 A. 

 

Videorecenze:

 Bitva se světelnými meči: 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: STAR WARS
Záruka: 2 roky
Druh: Světelný meč
Hmotnost jednoho nože: 452 g
Délka rukojeti: 25 cm
Délka meče: 97 cm
Materiál: Hliníková slitina, polykarbonát
Výkon baterie: TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: