Světelný meč "HERO OF ENDOR" Plně kontaktní! Multi-color!!!

4 hodnocení
10 999 Kč –31 %
Světelný meč "HERO OF ENDOR" Plně kontaktní! Multi-color!!!
10 999 Kč –31 % 7 499 Kč 6 198 Kč bez DPH
Skladem

Novinka na Českém trhu! Meč verze Xenopixel oplývající možností změny barvy, aktivačního módu, zvukového modu a hlasitosti zvuku. Levnější dvojče verze Neopixel. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světelný meč "HERO OF ENDOR" Plně kontaktní! Multi-color!!!

"Generátor štítu se skrývá zde. Na povrchu měsíce Endor."

Povstalecká aliance se chystá na finální útok proti Impériu. Druhá hvězda smrti ještě nebyla plně dokončena a toho se Povstalečtí velitelé chystají využít. Je tu však důležitá mise, a to dostat se na měsíce Endor, kde se skrývá generátor štítu, který nedokončenou bitevní stanici chrání před útokem z venčí. Tým který byl vyslán na Endor to však nebude mít lehké, neboť imperiální vojsko na měsíci jim úkol nikterak neusnadní. Za pomoci blasterů, luků, šípů a světelných mečů se povstalci ženou za svým cílem, a nyní se i Vy můžete přidat a stát se "Hrdinou Endoru"!!!

Světelný meč "HERO OF ENDOR" má rukojeť vyrobenou z pevné hliníkové slitiny. Rukojeť meče je detailně propracována a oplývá originálním designem. Jedná se o model Xenopixel, což je levnější varianta z našich stránek již známého Neopixelu. Verze Xenopixel užívá stejného tubusu jako jeho dražší dvojče. Uvnitř rukojeti se nachází kontakt, jenž reaguje s kontaktem na konci tubusu a způsobuje tak rozsvícení čepele. Krom toho se pod oním kontaktem skrývá žárovka. Na rozdíl od Neopixelu, rukojeť Xenopixelu svítí i sama o sobě bez tubusu. Svítivost meče si můžete změnit a díky módu, který Vám umožní si vybrat ze 3 možností:

- Nestabilní: Meč rychle problikává (nedoporučujeme pro epileptiky) 
- Jemně stabilní: Slabé blikání  
- Stabilní: Pevné svícení 

Úplnou novinkou u verze Xenopixel. Je to že si můžete změnit přímo mód samotného meče. Můžete si vybrat z těchto módů.
 
- Blaster Blade (Meč je po zapnutí zhasnutý a reaguje jen při stisknutí tlačítka, simuluje tak střelbu z Blasteru).
 
- Ghost Blade (Meč po zapnutí vydává zvuk avšak pevně nesvítí. Místy problikává a reaguje na střet i pohyb). 

Další módy pak souvisí převážně s aktivací meče. Jedná se o efekt, který následuje po zapnutí meče. Např. Vám meč problikne, zazrní a následně se aktivuje do normálního stavu. Nebo několikrát bíle zabliká a poté se aktivuje. Těchto možností se v meči nachází hned 6! 

Meč v sobě ukrývá několik funkcí, z toho ta nejzajímavější je rozhodně pohybový senzor, který reaguje na pohyb meče a také na střet s jiným předmětem, na který zareaguje zvukem a probliknutím. Krom toho v sobě meč ukrývá několik zvukových módů světelných mečů, které se objevily ve filmových i herních zpracování. Libovolně si tak můžete zvolit zvuk, který Vám bude nejmilejší. Krom toho má meč možnost přepínat mezi 3 módy hlasitosti. Můžete tak přepínat mezi hlasitým, středním a tichým módem, který ocení zejména rodiče. 

Světelný meč "HERO OF ENDOR" má vlastnost multicolor - barvu čepele můžete měnit podle své chuti! Meč se skvěle hodí do každé domácnosti pravých fanoušků STAR WARS. Dokonalý doplněk ke Cosplayi u kterého se nemusíte bát, že by se jen tak poškodil.  

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nebo užít adapteru, který Vám bude dodán s mečem. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. Mohlo by dojít k poškození baterie. 

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A


Obsah balení:
- Světelný meč "HERO OF ENDOR"
- Nabíječka
- Plný tubus s kontaktem
- Návod
- Upevňující šroubky (červíci)
- Imbus 
- USB flashka

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

 

Světelný meč verze Xenopixel, praktická ukázka:

 Bitva se světelnými meči: 

Doplňkové parametry

Kategorie: STAR WARS
Záruka: 2 roky
Druh: Světelný meč
Délka celek: 114,7 cm
Délka rukojeti: 25,7 cm
Hmotnost: 236 g
Materiál: hliníková slitina
Výkon baterie: TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: