Světelný meč "DARTH MAUL NEXT GENERATION" Plně kontaktní! Multi-COLOR!!!

HQ!
5 hodnocení
19 999 Kč –50 %
Světelný meč "DARTH MAUL NEXT GENERATION" Plně kontaktní! Multi-COLOR!!!
19 999 Kč –50 % 9 999 Kč 8 264 Kč bez DPH
Skladem

Lepší verze světelného meče "DARTH MAUL" Nyní v lesklém vydání, lepším pohybovým senzorem a možností multi-color. Replika vhodná jak na výstavu tak kontaktní šerm.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světelný meč "DARTH MAUL NEXT GENERATION" Plně kontaktní!

"Konečně Jediové zjistí co jsme opravdu zač. Konečně bude pomsta naše!"

Mladý Zabrak z Iridonie (Legends), byl již od svého dětství tvrdě trénován. Výcvik Dartha Sidiouse byl tak brutální a drsný, že z chlapce vycvičil efektivního zabijáka, který se vyrovnal, tak mocným Jediům, jako byl Qui-gon Jinn. Bohužel pro svou aroganci  byl tento temný pán poražen a rozseknutý na 2 půlky shozen do hluboké šachty. Nenávist ho však udržela při živote. A téměř šílený a hladový po pomstě se tento Sith vrátil. Aby vystopoval a zabil mistra Jedi Obi-wana Kenobiho a tak naplnil  svůj pohár pomsty. My Vám nyní přinášíme lepší, hezčí a hlavně multicolour světelný meč "DARTH MAUL NEXT GENERATION"     

Fanouškové Dartha Maula si opět přijdou na své. Nyní se k nám na sklad opět vrátil meč, tohoto legendárního bojovníka a to v novém a lepším provedení. Rukojeť meče je zhotovena z lesklé slitiny kovu a hliníku, nyní je mnohem masivnější. Lesklý povrch přesně kopíruje filmovou repliku a detaily rukojeti jsou mnohem lépe a detailněji propracované, než u původního kusu, který jsme dříve prodávali. Nyní má rukojeť délku 26,5 centimetrů a je opět zakončena závitem, takže se dá
opět propojit s druhou rukojetí a vytvořit tak dvojitý světelný meč. :)

Tato verze Maulova meče má nyní vlastnost multicolour. Nyní si můžete měnit barvu dle Vaší libosti. Na rozdíl od původní verze, kterou znáte z minula. Díky několika zvukovým módům můžete měnit zvuk meče, nebo ho dokonce úplně vypnout. Ale to není vše co meč nabízí! Uvnitř se také ukrývá několik módů svícení a blikání. Tento meč se prodává po 1 kuse. Takže je čistě na Vás, jaký zvuk a svítivý mód, bude mít ten Váš. :)

 
Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nebo užít adapteru, který Vám bude dodán s mečem. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. Mohlo by dojít k poškození baterie.  

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A

Obsah balení:
- Světelný meč "DARTH MAUL NEXT GENERATION" Plně kontaktní! Multi-COLOR!!! - 1x
Napájecí kabel
- Tubus

Světelný meč "DARTH MAUL NEXT GENERATION" je ideálním kouskem pro fanoušky STAR WARS. Je vhodný k cosplay, na kontaktní 
šerm, či jen tak na výstavu ve svém obydlí. Ať Vás provází síla. :)  

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

 

Videoukázka:

Videorecenze:

Bitva se světelnými meči:

Doplňkové parametry

Kategorie: STAR WARS
Záruka: 2 roky
Druh: Světelný meč
Hmotnost rukojeti: 517 g
Celková hmotnost: 695 g
Délka rukojeti: 26,5 cm
Materiál: Nerezová ocel, hliníková slitina
Výkon baterie: TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: