Světelný meč "CRIMSON LOTUS" plně kontaktní - RGB

1 hodnocení
9 999 Kč –50 %
Světelný meč "CRIMSON LOTUS" plně kontaktní - RGB
9 999 Kč –50 % 4 999 Kč 4 131 Kč bez DPH
Skladem

Světelný meč "CRIMSON LOTUS". Meč je plně kontaktní, s širokým spektrem RGB 255 při výběru barvy a několika zvukovými módy. Vyroben z pevné hliníkové slitiny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SVĚTELNÝ MEČ "CRIMSON LOTUS" PLNĚ KONTAKTNÍ - RGB

Světelný meč "CRIMSON LOTUS" je velmi kvalitní kontaktní kus pro plnohodnotný trénink. Kvalitní tělo z hliníkové slitiny, vyrobené precizní technikou soustružení. Je vyveden v metalické červené barvě, kombinované s tmavě černou barvou, na které lze vidět zlaté ozdoby a ornamenty. Neuvěřitelně propracované detaily zaručují vysokou kvalitu a úžasný pocit, jako by jste v ruce drželi skutečný světelný meč.

Délka rukojeti meče činí 34 cm jako u reálného světelného meče. Jak je již řečeno, celé tělo vyrobené z pevné a odolné hliníkové slitiny.

Světelný meč "CRIMSON LOTUS" má vlastní baterii, která disponuje kapacitou 3800 mAh a dodává napětí ve výši 3,7 V. Takže není potřeba nakupovat baterie, nebo nakupovat dobíjecí články za několik stovek. Osvětlení čepele zajišťuje kvalitní výkonná LED žárovka zasazená do těla meče, a to v širokém spektru RGB MULTICOLOR, takže barva uživatele nelimituje.

Rukojeť "CRIMSON LOTUS" je vybavena motion senzorem, tudíž snímá pohyb a díky kvalitnímu reproduktoru na konci rukojeti vydává zvuky jako pravý světelný meč.  Samotný meč je pak vybavený několika zvukovými módy, které můžete libovolně přepínat. Díky tomu může Váš meč znít zvukem, jaký je Vám nejmilejší. 

Důležité:

Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem
počítači, nebo notebooku. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie.   


Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A

Doplňkové parametry

Kategorie: STAR WARS
Záruka: 2 roky
Délka rukojeti: 34 cm
Délka celková: 116 cm
Hmotnost rukojeti: 433 g
Hmotnost celková: 606 g
Materiál: Hliníková slitina, polykarbonát

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: