Světelný meč "CAL KESTIS" Plně kontaktní! Multi-color!!!

HQ!
2 hodnocení
23 999 Kč –25 %
Světelný meč "CAL KESTIS" Plně kontaktní! Multi-color!!!
23 999 Kč –25 % 17 999 Kč 14 875 Kč bez DPH
Skladem

Funkční replika meče z pevné hliníkové slitiny. Možnost změny barvy čepele, zvukové efekty, pohybový senzor. Možnost spojit 2 kusy ve světelnou tyč.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světelný meč "CAL KESTIS" Plně kontaktní! Multi-color!!!

"Život každého dítěte v tomhle seznamu se navždy změní..."

 Cal Kestis kdysi patřil mezi rytíře Jedi a jako Padawan mistra Jaro Tapala. Mistr Tapal se obětoval a při rozkazu 66 zachránil malého Cala, který se stal nositelem jeho meče. Cal byl nucen se schovávat před Inkvizitory, kteří lovili zbývající rytíře Jedi, kteří přežili čistku. Jednoho dne ho však objevili na planetě Bracca. Cal jim uprchl a však tím jeho dobrodružství teprve začalo a on se musel vydat na misi za obnovou řádu Jedi. 

Hra Star Wars Jedi fallen order sklidila u fanoušků velký úspěch. Z velké části za to mohl její hlavní protagonista Cal Kestis.
Náš e-shop Vám nyní představuje kousek, který nikde jinde na českém trhu nenajdete! Světelný meč "CAL KESTIS" je nádhernou replikou meče z herní předlohy, nejedná se o žádnou hračku, ale o funkční kousek, který upraven pro kontaktní šerm.
TO ALE NENÍ VŠE! Při zakoupení 2 kusů tohoto meče, si můžete složit světelnou tyč! A to je pecka! :-O :-O   

Světelný meč "CAL KESTIS" má rukojeť vyrobenou z pevné hliníkové slitiny. Jeho design je do nejmenších detailů zpracovaný podle originální předlohy. Jedná se o model RGB, což znamená, že meč má ve své rukojeti zapojenou žárovku, která osvětluje dutý tubus jasným světlem a dodává meči ten správný světelný efekt. Svítivost meče si můžete také změnit, díky módu, který Vám umožní si vybrat ze tří možností:

- Nestabilní: Meč rychle problikává (nedoporučujeme pro epileptiky) 
- Jemně stabilní: Slabé blikání  
- Stabilní: Pevné svícení 

Meč v sobě ukrývá několik funkcí, nejzajímavější je rozhodně pohybový senzor, který reaguje na pohyb meče a také na střet s jiným předmětem, na který zareaguje zvukem a probliknutím. Krom toho v sobě meč ukrývá několik zvukových módů světelných mečů, které se objevily ve filmových i herních zpracování. Libovolně si tak můžete zvolit zvuk, který Vám bude nejmilejší. Meč má možnost přepínat mezi 3 módy hlasitosti. Můžete tak přepínat mezi hlasitým, středním a tichým módem, který ocení zejména rodiče. 

Světelný meč "CAL KESTIS" má vlastnost multicolor - barvu čepele můžete měnit podle své chuti! Meč se skvěle hodí do každé domácnosti pravých fanoušků STAR WARS. Dokonalý doplněk ke Cosplayi u kterého se nemusíte bát, že by se jen tak poškodil. Vydejte se na cestu záchrany galaxie a podílejte se na vzkříšení řádu Jedi. 

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nebo užít adapteru, který Vám bude dodán s mečem. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. Mohlo by dojít k poškození baterie.  

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A


Obsah balení:
- Světelný meč "CAL KESTIS"
- Napájecí kabel
- Dutý RGB Tubus
- Transparentní stojánek
- Návod
- Upevňující šroubky (Červíci)
- Imbus  

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

Video recenze (RGB meče):

 

 Bitva se světelnými meči: 

Doplňkové parametry

Kategorie: STAR WARS
Záruka: 2 roky
Druh: Světelný meč
Celková délka meče: 120 cm
Hmotnost rukojeti: 469 g
Délka rukojeti: 38 cm
Materiál: Kov, plast, hliníková slitina
Výkon baterie: TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: