Světelný meč "BEN SOLO" Plně kontaktní! Multi-color!!!

HQ!
5 hodnocení
23 999 Kč –33 %
Světelný meč "BEN SOLO" Plně kontaktní! Multi-color!!!
23 999 Kč –33 % 15 999 Kč 13 222 Kč bez DPH
Skladem

Detailně zpracovaná replika světelného meče. Rukojeť z hliníkové slitiny. Funkce multi-color, plně kontaktní meč, vhodný na kontaktní šerm. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světelný meč "BEN SOLO" Plně kontaktní! Multi-color!!!

"Když jsem tě našel.. Uzřel jsem hrubou, nezkrocenou moc!"

Ben Solo je synem pašeráka Hana Sola a princezny Leii Organy alias Leii Skywalker. Už jako chlapec byl velice nadaný v síle a proto se stal jedním ze studentů akademie rytířů Jedi, vedené Lukem Skywalkerem. Dříve než přešel na Temnou stranu síly a stal se Kylo Renem, vytvořil si Ben jako Padawan svůj světelný meč. A světelný meč "BEN SOLO", se nyní objevil i na skladu Chladných zbraní!!!


Novinka na skladě! Světelný meč "BEN SOLO" je žhavou novinkou! Přesná, detailně zpracovaná a hlavně funkční replika, by neměla chybět ve sbírce žádného fanouška nové trilogie Star Wars

Rukojeť meče je plně totožná s filmovou předlohou. Základ rukojeti je vytvořený z kovu, ozdobné detaily na rukojeti jsou hliníkové. Rukojeť sama díky svému tvaru pohodlně sedí v ruce a co je důležité, z ruky Vám nevyklouzne. Zdobné detaily nijak nepřekáží v úchopu. Na konci rukojeti se nachází šroubovací závit, pod kterým se skrývá otvor pro nabíječku. Závit je možné vyměnit za druhou variantu v červené barvě, která je součástí balení a díky tomu si můžete přidat drobnou designovou úpravu. :) 

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nebo užít adapteru, který Vám bude dodán s mečem. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. Mohlo by dojít k poškození baterie.  

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A


Obsah balení:
- Světelný meč "BEN SOLO"
Nabíječka
- Tubus RGB
- Transparentní stojánek
- Náhradní závit červené barvy

Světelný meč "BEN SOLO" má vlastnost multicolor, to znamená že si barvu čepele můžete měnit podle své chuti! Meč je také plně kontaktní a díky tomu je vhodný pro trénink, ale i kontaktní šerm. Dá se ale také využít k cosplay nebo jen tak na ozdobu vaší domácnosti. Jste fanouškem nové trilogie Star Wars? Máte rádi Bena Sola? Tak to je tento meč přesně pro Vás! 

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

 

Videorecenze:

 

 Bitva se světelnými meči: 

Doplňkové parametry

Kategorie: STAR WARS
Záruka: 2 roky
Druh: Světelný meč
Celková délka meče: 106 cm
Celková hmotnost: 546 g
Hmotnost rukojeti: 27,5 g
Hmotnost tubusu: 163 g
Délka rukojeti: 29,3 cm
Délka tubusu: 82,5 cm
Materiál: Kov, plast, hliníková slitina
Výkon baterie: TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: