Pár světelných mečů "GENERAL AHSOKA TANO" Plně kontaktní! Multi-color!!!

6 hodnocení
33 999 Kč –26 %
Pár Světelných mečů "GENERAL AHSOKA TANO" Plně kontaktní! Multi-color!!!
33 999 Kč –26 % 24 999 Kč 20 660 Kč bez DPH
Skladem

Plně funkční replika podle seriálového originálu, vyrobena pro kontaktní šerm. Zvukové módy, funkce multicolor, reakce na kontakt. Nejedná se o hračku!!!  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pár Světelných mečů "GENERAL AHSOKA TANO" Plně kontaktní! Multi-color!!!

"Republika si nemohla přát lepší vojáky. A já lepšího přítele."

Ahsoka Tano byla první a jedinou učednicí Anakina Skywalkera. V mnoha pohledech si byli velice podobní a díky tomu mezi nimi vzniklo silné pouto. Ahsoka po boku Anakina a velitele Rexe bojovala v Klonových válkách. Bohužel došlo k omylu a Ahsoka byla obviněna ze zrady a vyloučena z řádu Jedi. Později se však vrátila a opět bojoval po boku Rexe. Když přišel rozkaz 66, Ahsoka jej přežila a za vlády Impéria tajně vypomáhala Povstalecké Alianci. A tak její cesta za záchranou galaxie vstoupila do další fáze.  

Novinka v nabídce našeho E-shopu!!! Nyní pro Vás máme 2 světelné meče v 1 balení a to za bezkonkurenční cenu! Ashoka Tano patří do seznamu nejoblíbenějších postav ze série STAR WARS a Vy nyní máte možnost vlastnit 2 její meče, které užívala v poslední fázi Klonových válek. Nejedná se však o hračku, nýbrž o funkční nástroje, které jsou stavěny ke kontaktnímu šermu!!! :O 
A to nenajdete nikde jinde, než na Chladných zbraních. :)  

Pár světelných mečů "GENERAL AHSOKA TANO" má rukojeť vyrobenou z pevné hliníkové slitiny. Design je do nejmenších detailů zpracovaný podle originální předlohy. Jedná se o model RGB, což znamená, že meč má ve své rukojeti zapojenou žárovku, která osvětluje dutý tubus jasným světlem a dodává meči ten správný světelný efekt. Svítivost meče si můžete také změnit, díky módu, který Vám umožní si vybrat ze 3 možností:

- Nestabilní: Meč rychle problikává (nedoporučujeme pro epileptiky) 
- Jemně stabilní: Slabé blikání  
- Stabilní: Pevné svícení 

Meč v sobě ukrývá několik funkcí, z toho ta nejzajímavější je rozhodně pohybový senzor, který reaguje na pohyb meče a také na střet s jiným předmětem, na který zareaguje zvukem a probliknutím. Krom toho v sobě meč ukrývá několik zvukových módů světelných mečů, které se objevily ve filmových i herních zpracování. Libovolně si tak můžete zvolit zvuk, který Vám bude nejmilejší. Krom toho má meč možnost přepínat mezi třemi módy hlasitosti. Můžete tak přepínat mezi hlasitým, středním a tichým módem, který ocení zejména rodiče. 

Světelný meč "GENERAL AHSOKA TANO" má vlastnost multicolor - barvu čepele můžete měnit podle své chuti! Meč se skvěle hodí do každé domácnosti pravých fanoušků STAR WARS. Dokonalý doplněk ke Cosplayi u kterého se nemusíte bát, že by se jen tak poškodil. Vydejte se na cestu záchrany galaxie a podílejte se na vzkříšení řádu Jedi. 

Důležité: Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašempočítači, nebo notebooku. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít kpoškození baterie.  

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A


Obsah balení:
- 2x Světelný meč "GENERAL AHSOKA TANO"
- Nabíječka
- Dutý RGB Tubus
- Transparentní stojánek
- Návod
- Upevňující šroubky (Červíci)
- Imbus  Video recenze (RGB meče):

 

 Bitva se světelnými meči: 

Doplňkové parametry

Kategorie: STAR WARS
Záruka: 2 roky
Druh: Světelný meč
Délka většího meče (celek): 113,5 cm
Délka většího meče (rukojeť): 26,6 cm
Hmotnost většího meče: 424 g
Délka menšího meče (celek): 107,5 cm
Délka menšího meče (rukojeť): 20 cm
Hmotnost menšího meče: 284 g
Hmotnost celek: 707 g
Materiál: Kov, plast, hliníková slitina
Výkon baterie: TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: