Lightsaber/světelný meč "JEDI PADAVAN" Plně kontaktní + Multicolor!

13 hodnocení
6 999 Kč –48 %
Lightsaber/světelný meč "JEDI PADAVAN" Plně kontaktní + Multicolor!
6 999 Kč –48 % 3 599 Kč 2 974 Kč bez DPH
Skladem

Nová verze světelného meče. Jistě oceníte možnost vytvořit světelnou tyč ze 2 stejných modelů + možnost změnit barvu čepele. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lightsaber/světelný meč "JEDI PADAVAN" Plně kontaktní + Multicolor!

"V té jeskyni, má síla svou temnou stranu. Je to doupě zla. Tam ty musíš jít." 

Každý mladý učedník po dlouhé době tréninků dostal šanci prokázat své schopnosti při zkoušce, ve které svým výkonem mohl oslovit svého potencionálního mistra. Pokud byl učedník schopný a oslnil jej svým umem, tak si po zkoušce zvané Turnaj učedníků, mohl získat titul Padavana. Ne každý však dosáhl na tento titul a získal možnost se stát rytířem Jedi. Dokažte, že vy hodni jste! :)

Světelný meč "JEDI PADAVAN" je velmi kvalitní kontaktní kus pro plnohodnotný trénink. Kvalitní tělo z hliníkové slitiny, vyrobené precizní technikou soustružení. Neuvěřitelně propracované detaily zaručují vysokou kvalitu a úžasný pocit, jako by jste v ruce drželi skutečný světelný meč.

Délka rukojeti meče činí 29,9 cm jako u reálného světelného meče. Jak je již řečeno, celé tělo vyrobené z pevné a odolné hliníkové slitiny.

Světelný meč "JEDI PADAVAN" má vlastní baterii, která disponuje kapacitou 3000 mah a dodává napětí ve výši 3,7 V. Takže naprosto zmizí potřeba nakupovat baterie, nebo nakupovat dobíjecí články za několik stovek. Osvětlení čepele zajišťuje kvalitní výkonná LED žárovka zasazená do těla meče.

Samotná čepel je vyrobená z velice odolného polykarbonátu, takže se nemusíte bát do boje s tímto mečem opřít! :) Jak již bylo řečeno, jedná se o plně kontaktní světelný meč, který není pouze a výstavku, ale je možné s ním bojovat. Meč je vybavený i senzorem dotyku, který při kontaktu s jiným mečem, nebo jiným předmětem v dostatečné síle vydá zvuk, jako při kontaktu skutečného meče. Na konci rukojeti se nachází spoj ve kterém se skrývá šroubovací závit. Pokud vlastníte 2 meče "JEDI PADAVAN" můžete tyto rukojeti spojit a vytvořit tak světelnou tyč! 

Rukojeť je vybavená motion senzorem, tudíž snímá pohyb a díky kvalitnímu reproduktoru na konci rukojeti vydává zvuky jako pravý světelný meč! :) Samotný meč je pak vybavený zvukovými módy a 3 možnostmi hlasitosti. Zvukové módy jsou zvuky různých světelných mečů od klasického po praskavý zvuk, jaký vydával meč Kylo Rena. Hlasitost meče můžete přepnout na hlasitou, střední, nebo úplné ticho, což ocení především rodiče. :D 

Tento meč nově disponuje vlastností multicolor. Nyní si i u tohoto meče můžete dopřát jinou barvu, než klasickou zlatou, kterou tento meč dříve disponoval. Nyní si z bohatého výběru barev, můžete vybrat tu svou oblíbenou a rozhodnout se, na kterou stranu se přidáte. :) 

Meč také obsahuje 5 melodií z filmové ságy Star Wars. Které si můžete jednoduše přehrát, až budete odpočívat po náročné úkolu, chránit mír v galaxii. Nebo po tom co budete unaveni z pokusu zmocnit se jí? :-O 

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nebo užít adapteru, který Vám bude dodán s mečem. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. Mohlo by dojít k poškození baterie.  

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A

Specifikace meče "JEDI PADAVAN":

  • Materiál je pouze kvalitní hliníková slitina a polykarbonát, žádný levný plast! :)
  • Polykarbonátová čepel o síle materiálu 2 mm a délce 92 cm.
  • Vysoká svítivost díky zabudované LED svítivé diodě v těle meče.
  • Tři módy hlasitost 
  • Součástí balení je napájecí kabel určený pro Váš meč.
  • Vysoká odolnost. Meč je vhodný pro plně kontaktní boj.
  • Vysoká kapacita baterie neuvěřitelných 3000 mah.
  • Jedinečný produkt a Českém trhu.
  • Úžasný poměr cena X výkon!
  • Multicolor

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

Videorecenze:

Bitva se světelnými meči: 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: STAR WARS
Záruka: 2 roky
Druh: Světelný meč
Hmotnost: 331 g
Délka rukojeti: 29,9 cm
Materiál: Hliníková slitina, polykarbonát
Výkon baterie: TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: