Katana "FLOWERS OF SAKURA" s dřevěným boxem

6 hodnocení
49 999 Kč –32 % 33 669 Kč 27 826 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Katana "FLOWERS OF SAKURA" s dřevěným boxem

" Japonská sakura reprezentuje křehkost a krásu života "

Japonská třešeň, také známa pod názvem Sakura je opravdu skvostný a nádherný strom, který je v Japonsku jedním z těch nejznámějších a nejslavnějších. Říká se, že lístky známé jemně růžové barvy, jež ze stromu opadávají, přináší štěstí, ať už v životě, tak i v lásce. Jsou lidé, kteří těmto povídačkám nevěří, ale většina obyvatel země vycházejícího slunce tomuto kouzelnému stromu věří celým svým srdcem.

Katana je také součástí bohaté japonské historie, ti největší válečníci, ale i prostý lid používali tuto zbraň k sebeobraně i k vykonání vůle jejich feudálních pánů. Vlastnit takto skvostnou zbraň bylo znamením, že jste v životě něčeho dosáhli. Nejmocnější samurajové se mohli pyšnit překrásně zdobenými meči z té nejlepší oceli neuvěřitelné kvality, což mnohdy záleželo na zručnosti toho, jenž katanu vytvořil. 

Katana je opravdu překrásně zpracována a dodaná v luxusně ozdobném dřevěném boxu z kvalitního dřeva. Čepel katany je z velmi kvalitní oceli, avšak nehodí se na kontaktní šerm, spíše jen na ozdobu či k dobovému kostýmu. Dále se může tento kousek pyšnit tradičním opletem černé barvy a tsuba meče je obohacena motivem japonského jeřába. K tomu samozřejmě patří i ozdobný háv na katanu, stojan a sada na údržbu, aby mohla Vaše katana být stále krásná a skvostná jako onen legendární a překrásný strom.

Doplňkové parametry

Kategorie: Samurajské meče
Záruka: 2 roky
Druh: katany
Hmotnost celková: 3403 g
Hmotnost meče + pochva: 1371 g
Hmotnost meče: 1122 g
Délka meče: 102,5 cm
Délka rukojeti: 28,4 cm
Délka čepele: 70,2 cm
Materiál: Překládaná jílem temperovaná ocel, mosaz (tsuba), dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: