Honosný samurajský meč "CHI NO KAMI" funkční!

2 hodnocení
4 999 Kč –40 %
Honosný samurajský meč "CHI NO KAMI" funkční!
4 999 Kč –40 % 2 999 Kč 2 479 Kč bez DPH
Skladem

Okouzlující katana, která nejen dobře vypadá, ale je i plně funkční a vhodná k tréninku. Ostřená čepel s krvavým designem. Pevná dřevěná pochva + černý háv. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Honosný samurajský meč "CHI NO KAMI" funkční!

Funkční katana, která nejen vydrží trénink a sekání předmětů, ale i dobře vypadá a působí elegantním dojmem. Nebojíme se říci že se jedná opravdu o umělecké dílo, které zaujme nejednoho sběratele Japonských mečů. 

První bod, kterým Vás Zdobná katana "CHI NO KAMI" 100% zaujme. Délka čepele od tsuby ke špičce činí 69,9 centimetrů. Rudé zbarvení čepele Vás na první pohled okouzlí svým provedením. Čepel vypadá jako by její vnitřek byl zpevněn litry krve pobitých nepřátel. Můžete se tak cítit jako samuraj, jehož krásný a elegantní meč skrývá temné tajemství. :)

Tsuba jenž odděluje čepel od rukojeti je kruhového tvaru v černé barvě. Ocelové jádro rukojeti je obaleno dřevem. To překrývá gumový povrch, jenž simuluje rejnočí kůži.  Finální vrstvou je na dotek příjemná omotávka černé barvy, jenž je příjemná na dotek a vypadá opravdu nádherně. Celá rukojeť o délce 28,6 centimetrů, je zakončena detailně zdobenou hlavicí. Celý meč je zhotoven v kombinaci pevné oceli, dřeva a mosazi. Součástí meče je také pevná dřevěná pochva a černý háv.  

Meč je vhodným kouskem k tréninku či sekání ovoce, zeleniny, měkkého dřeva, či bambusových rohoží. Může ale také sloužit jako ozdoba Vašeho příbytku, či jako doplněk k cosplayi. Čepel je již z výroby ostřena. Meč rozhodně nedoporučujeme ke kontaktnímu šermu.    

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Samurajské meče
Záruka: 2 roky
Druh: katany
Hmotnost meče + pochva: 1410 g
Hmotnost meče: 1071 g
Délka meče: 102,2 cm
Délka rukojeti: 28,6 cm
Délka čepele: 69,9 cm
Materiál: 1045 karbonová ocel, nylonová tkanina, umělá hmota, dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: