Zaklínačský amulet "SCHOOL OF WOLF" kovový

5 hodnocení
429 Kč –30 %
Zaklínačský amulet "SCHOOL OF WOLF" kovový
429 Kč –30 % 299 Kč 247 Kč bez DPH
Skladem

Celokovový amulet školy vlka ze hry Zaklínač Divoký hon. Detailní vlčí hlava připevněna na kovovém řetízku o délce cca 27 cm. Vhodný dárek pro fanoušky Zaklínače. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zaklínačský amulet "SCHOOL OF WOLF" kovový

"Takže ty jsi Zaklínač? A z jaké školy pocházíš?"

Za dávných časů když byl starý Vesemir chlapcem, existovali na světě 4 Zaklínačské školy. Škola vlka, škola kočky, zmije a gryfa. Všichni absolventi škol, jenž prošli mutacemi a stali se Zaklínači, byli též obdarování kouzelnými amulety, jenž jim pomáhali v jejich těžkém řemesle. Tyto amulety byli zhotoveny v podobě tvora, který onu školu prezentoval. Náš e-shop Vám nyní přináší jeden z těchto amuletů a to konkrétně ten z nejznámější školy, která byla na hradišti Kaer Morhen. Představujeme Vám Zaklínačský amulet "SCHOOL OF WOLF".

V naší nabídce se objevilo již mnoho replik ze světa Zaklínače a to jak herních tak seriálových. Nyní Vám však přinášíme nový kousek a to v podobě amuletu z herní série Zaklínač. 

Celý amulet je celokovový a nenajdete na něm ani maličký kousíček plastu. Jelikož se jedná o amulet školy vlka, na které studoval i sám Geralt z Rivie, je zhotoven v podobě vlčí hlavy. Originál tohoto amuletu můžeme vidět převážně ve hře Zaklínač 3 Divoký hon. Rozměr vlčí hlavy je 5cm x 4,5 cm. Celý amulet váží pouhých 27 g. Vlčí hlava je připevněna na kovovém řetízku o délce cca 27 cm.

Chcete se stát opravdovým Zaklínačem? Tak to Zaklínačský amulet "SCHOOL OF WOLF" čeká právě na Vás! 

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: klíčenka/otvírák
Délka řetízku: cca 27 cm
Hmotnost: 27 g
Rozměr hlavy: 5 cm x 4,5 cm
Materiál: kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: