Yasuova Katana "FURIKANZAN" League of Legends

5 hodnocení
3 099 Kč –51 %
Yasuova Katana "FURIKANZAN" League of Legends
3 099 Kč –51 % 1 499 Kč 1 239 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Přesná, detailně zpracovaná replika Yasuova meče z počítačové hry League of Legends. Vyrobeno z oceli N420. Součástí meče je i pevná dřevěná pochva.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Yasuova Katana "FURIKANZAN" League of Legends

"Hasaki!!!"

Yasuo byl jako chlapec velmi netrpělivý a zbrklý. Společně se svým bratrem však nastoupili do učení školy meče, ve které Yasuo i přes svou povahu exceloval. Zaujal dokonce i samotného mistra školy, který v něm spatřoval obrovský potenciál.
Jmenoval jej svým učedníkem a osobní stráží. V průběhu času však přišla válka a bojovníci spolu i s jeho bratrem vyrazili do víru bitvy, ale Yasuova povinnost byla zůstat a chránit starší. Válka přišla až k jejich vesnici a mladý Yasuo slyšíc válečné bubny vyrazil vstříc boji.

Avšak byla to lest a žádná armáda se zde neskrývala.
Když dorazil zpět do školy, obestoupili ho jeho bratři a byl obviněn nejen z nesplnění povinnosti, ale také z vraždy mistra.
Yasuo si probojoval cestu ven a dodnes bloudí světem hledajíc vraha svého mistra.

Yasuova katana "FURIKANZAN" je krásně zpracovanou reprodukcí originální herní katany z původního provedení charakteru Yasuo.
Čepel tohoto meče je vyrobená z nerezové oceli N420,  která propůjčuje oceli korozivzdornost a odolnost proti vnějším vlivům.

Je tedy ideální pro cosplayové a divadelní účely, nebo jako krásu neztrácející ozdoba vašeho domova. Čepel meče je opatřená jemným výbrusem, avšak ostří této zbraně je pro bezpečnost tupé. Na čepeli je pak krásně viditelná linie hamon, která je zde reprezentována její broušenou reprodukcí.

Rukojeť herní katany "FURIKANZAN" začíná masivní zdobenou záštitou, která je vyrobená z nerezové oceli. Záštita nese velmi hluboké reliéfní zobrazení větrného víru, které naleznete na originální herní kataně. Rukojeť Yasuovy katany má jádro vyrobené ze dřeva, které je potaženo rudou fólií. Přes tuto rudou fólii je pak proveden klasický oplet rukojeti katany z hnědé bavlny.
Hlavice tohoto elegantního meče je pak vyrobené opět z nerezové oceli, stejně jako záštita
a nese opět hluboký reliéfní výjev točícího se větrného proudu.

Součástí tohoto nádherně zpracovaného meče "FURIKANZAN" je i dřevěná pochva, kterou zdobí masivní nerezová koncovka u zátku i konce pochvy, takže meč krásně zapadá přímo do této pochvy jako ulitý. Povrch této pochvy je pak lakovaný modrou barvou.

Tento kousek "FURIKANZAN" je jedinečnou možností, jak si rozšířit arsenál zbraní z této celosvětově známé hry a vlastnit tak další kousek této video herní kultury přímo u Vás doma!

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Katana
Hmotnost: 974 g
Délka meče: 100,5 cm
Síla čepele: 3 mm
Materiál: Nerezová ocel N420, dřevo, bavlna
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: