WITCHER/Zaklínačský stříbrný meč "AERONDIGHT SWORD" se zádovým popruhem

7 hodnocení
6 999 Kč –28 %
WITCHER/Zaklínačský stříbrný meč "AERONDIGHT SWORD" se zádovým popruhem
6 999 Kč –28 % 4 999 Kč 4 131 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Nádherná, detailně propracovaná replika Zaklínačského stříbrného meče AERONDIGHT . Vyrobeno v kombinaci nerezové oceli, dřeva a eko kůže. Pochva s popruhem součástí balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

WITCHER/Zaklínačský stříbrný meč "AERONDIGHT SWORD" se zádovým popruhem

Představujeme Vám neuvěřitelnou repliku stříbrného meče ze hry Zaklínač 3 Divoký hon, která vás zcela pohltí svým nádherným a detailně propracovaným designem. Tato replika je nejen skvělým vizuálním zážitkem, ale také dokonalým způsobem, jak si přivést kousek Zaklínačského dobrodružství do Vašeho světa.

Celý meč, měřící impozantních 120,5 cm, je vyroben v kombinaci nerezové oceli N420, dřeva a eko kůže. Tato kombinace materiálů zajišťuje nejen vysokou odolnost, ale také autentičnost a estetiku. Čepel, dlouhá 89 cm, je sice tupá, avšak její zdobení ornamenty ve zlaté barvě přidává meči vznešenost a působivost. Zlaté ozdoby na čepeli zvýrazňují jeho jedinečný charakter.

Rukojeť, omotaná tenkým provázkem a je napojena ke stylové záštitě ve tvaru písmena V. Tato záštita dodává jedinečný estetický prvek. Zajímavým designovým akcentem je hruška na konci rukojeti, zdobená ze všech čtyř stran vlčími hlavami.


Součástí této repliky je také pevná pochva s nastavitelným zádovým popruhem, což umožňuje snadné nošení a ukázání této majestátní repliky na veřejnosti. Zaklínačský meč  AERONDIGHT je nejen nádhernou dekorací, ale může též posloužit jako nádherný doplněk ke Cosplayi jednoho z těchto slavných Zaklínačů. :)  

Aerondight je stříbrný meč, který se používá v boji s nestvůrami a proti lidem je poměrně neúčinný. Lze jej získat pouze ve IV. kapitole a nelze jej koupit ani prodat. Paní jezera pasuje Geralta na rytíře poté, co splní její přání, a předá mu tento meč spolu se slovy: "Přijmi tento meč jako znamení mé přízně. Kdysi to byla čepel velkého válečníka, ležela v hlubinách po celé věky a čekala na tvůj příchod."

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: replika meče
Hmotnost celková: 2435 g
Hmotnost meče: 1636 g
Délka meče: 120,5 cm
Délka čepele: 89 cm
Délka rukojeti: 22 cm
Materiál: nerezová ocel 420, dřevo, ekokůže, provázek
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: