Skrytá čepel "ASSASSIN'S CREED SYNDICATE" Assassin's Creed

10 hodnocení
1 999 Kč –50 %
Skrytá čepel "ASSASSIN'S CREED SYNDYCATE" Assassin's Creed
1 999 Kč –50 % 999 Kč 826 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Replika skryté čepele, vyrobena z gumy a umělé hmoty. Čepel je obdařena pojistkou. Vhodný kousek ke cosplaayi či k divadelnímu představení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skrytá čepel "ASSASSIN'S CREED SYNDYCATE" Assassin's Creed

" Nic není takové, jaké se zdá. "

Tajemní a ponurý, těmito dvěma slovy by se dal popsat mysteriózní assassinský řád. Byli to nejlepší a nejděsivější zabijáci své doby. Z stínů prováděli leckterou špinavou práci, ať už se jednalo o důkladnou vraždu někoho vysoce postaveného, či někoho kdo si takový osud opravdu zasloužil. Assassini byli mistři svého oboru, nikdo nedokázal uniknout jejich preciznosti a přesnosti. Dostali zadaný úkol a ten museli do samého puntíku.

Rukavice se skrytou čepelí, padne na ruku každému. Velice kvalitní kombinace plastu a gumy. Rukavice je věrnou replikou své herní předlohy. Mechanizmus vystřelovací čepele je plně funkční a velice snadno ovladatelný, zvládne to doopravdy každý, což dodává celému výrobku ještě větší dávku věrnosti a činí tak repliku skutečnou. Čepel, jenž vystřeluje ze spodní části rukavice je měkčená a zabezpečená pojistkou a nikdo by se neměl zranit!

Jeto opravdu vskutku vhodná replika, kterou můžete použít, ať už na divadelní představení či součást kostýmu. Nyní už i Vy můžete být pravým assassinským zabijákem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: měkčené
Hmotnost: 422 g
Délka : 31,5 cm
Materiál: plast, guma
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: