Sekera "LEVIATHAN" God of War CELOKOV provedení

HQ!
39 hodnocení
8 999 Kč –44 %
Sekera "LEVIATHAN" God of War HQ provedení
8 999 Kč –44 % 4 999 Kč 4 131 Kč bez DPH
Skladem

Detailně propracovaná, celokovová výstavní replika legendární sekery LEVIATHAN ze hry GOD OF WAR. Zhotoveno z pevné oceli, součástí balení je i plaketa na zeď.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sekera "LEVIATHAN" God of War HQ provedení

 

Sekera "LEVIATHAN" je překrásným kouskem herního mytologického světa God of War. Tento kousek je výzvou pro naše výrobce a ty se jí chopili jak jinak než jak se na takto honosnou a legendární zbraň sluší. Posuďte sami.

Začneme u samotné sekery. Sekera je celá vyrobená z oceli, takže se nejedná o žádnou lehkou imitaci ani svařenou dutou napodobeninu. Masivní čepel této sekery je posetá runami naprosto identickými s herní předlohou s krásně vyleštěným ostřím. Dominantním zdobným prvkem je pak mosazné zdobené provedení imitace zlatého kolíku na zajištění sekery.
Uši sekery jsou zdobené nádhernými reliéfy taktéž dle herní předlohy s třemi důlky pro usazení run s vylepšením.

Topůrko tohoto překrásného kousku "LEVIATHAN" je nově, na vaší žádost, vyrobené z oceli, která je kvůli úspoře váhy dutá. Povrch je opatřen jedinečnou strukturou a nátěrem jako pravé dřevo, takže rozdíl poznáte, až při samotném dotyku. Topůrko je opatřené omotem z ekologické kůže (koženky), díky které je uchopení sekery více než pohodlné. Konec topůrka pak zdobí runa a hned za ní ocelová koncovka ve tvaru nordického vyobrazení hlavy koně s koncovým hrotem jako uši.

Tento jedinečný kousek může zdobit Vás domov díky plaketě s ukotvením do zdi, která je součástí balení sekery "LEVIATHAN".
Byla by však neskonalá škoda, ji jednou za čas nevytáhnout jako hlavní motiv kostýmu ne cosplayovou akci, nebo si ji vzít do ruky i jen tak a pocítit sílu boha války Kratose!

 

"Chlapče!"

Sekera opředená mýty a legendami.Sekera nošená samotným Kratem.
Sekera Leviathan je pokusem bratrů Broka a Sindriho o nápravu jejich předešlého díla, kterým není nic menšího než samotný Mjolnir.
Jako protiváha této mocné zbraně byla ukuta mocná sekera Leviathan,
kterou tito dva kovářští mistři předali do rukou Laufey, matce Atrea a manželce samotného Krata.
Těsně před její smrtí tuto mocnou zbraň darovala svému choti, který ji nadále nosí.
Unesete takovou moc i Vy?!

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Sekera
Hmotnost: 4785 g
Délka sekery: 103,3 cm
Délka ostří: 28,4 cm
Materiál: ocel, mosaz, eko kůže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: