Sekera "ASSASSIN'S CREED TOMAHAWK" s podstavcem!

4 hodnocení
1 999 Kč –30 %
Sekera "ASSASSIN'S CREED TOMAHAWK" s podstavcem!
1 999 Kč –30 % 1 399 Kč 1 156 Kč bez DPH
Skladem

Detailně propracovaná replika Tomahawku, ze 3. dílu Assassin's creed. Podoba 1:1 s herním originálem. Součástí balení je i pevná dřevěný stojánek.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sekera "ASSASSIN'S CREED TOMAHAWK" s podstavcem!

"Je lepší něčemu věřit. Než nevěřit v nic!"

Mladý Indián Ratonhnhake:ton opustil svou vypálenou hvězdici aby se vydal na cestu pomsty. Vyhledá tedy starého člena bratrstva Assassinů. Zde nastoupí k výcviku a získá pseudonym Connor. S nově nabitými schopnostmi se Connor stává hrozbou pro Templářský řád, neboť postupně vraždí jednoho člena za druhým. Krom toho se také účastní války o nezávislost, kde jeho tomahawk prolije krev nejednoho Angličana. A tuto zbraň, můžete vlastnit i Vy!   

Legendární indiánský tomahawk, se kterým v populární počítačové hře je pleněno jedno anglické tělo za druhým. Sekera "ASSASSIN'S CREED TOMAHAWK" je naší další novinkou a chloubou zároveň. A oprávněně!

Zpracování je téměř totožné s mnohonásobně dražším originálem! Opravdu jsou zde detaily propracované "do detailu". Žádný plast, latex, guma. jen poctivý kov, kůže a dřevo!

Slavná sekerka stepních indiánů začíná hmotnou ocelovou čepelí, která matným designem věrohodně ladí době Assassins creed 3. Čepel je k dřevěnému toporu přikolíčkovaná a pevně ovázána provazem, drží tedy velice pevně a odolá i seku do dřeva! Čepel je ostrá, byť není však jako žiletka - logicky pro zachování věrohodného designu! Topůrko tomahawku je krásně tvarováno a leštěno. Rukojeť se velice pohodlně drží - je omotána pravou kůží! Z rukojeti pak visí magický rituální střapec zdoben indiánskými korálky a pravým peřím.

To vše může být vystaveno na luxusním celodřevěném stojánku, který je součástí balení!

A nyní se podívejte na jeho krásu v plném rozsahu officiálního traileru Assassin's Creed 3:

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: sekery
Hmotnost: 480 g
Délka: 40 cm
Materiál: železo, dřevo, pravá kůže, provaz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: