Sci-fi meč "RAZE-LIGHTER" - Destiny

1 hodnocení
7 999 Kč –50 %
Sci-fi meč "RAZE-LIGHTER" - Destiny
7 999 Kč –50 % 3 999 Kč 3 305 Kč bez DPH
Skladem

Nádherně zpracovaná replika meče z online hry Destiny. Čistě výstavní kousek, či doplněk ke cosplayi, vyrobený z nerezové oceli. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sci-fi meč "RAZE-LIGHTER" - Destiny

"Hrob světa. Ne náš!"

Milovníci multiplayer her si přijdou na své. Na naše skladu se totiž objevil meč, který přichází z daleké budoucnosti a jedná se přímo o kousek ze hry DESTINY. Přesná replika meče, kterým kosíte nepřátele v herním světe a patřil lordu Shaxxovi. Nyní může být Vaším i ve světě reálném. Představujeme Vám SCI-FI meč "RAZE-LIGHTER". Vstupte do světa Destiny a staňte se hrdým majitelem tohoto ostří!  

Nádherně propracovaný meč, který můžete vlastnit ve hře Destiny, ale teď i v reálném světe! Meč jehož původním majitelem byl lord Shaxx, nyní dorazil na nás sklad. Detailně zpracovaná replika z karbonové oceli, jenž je svým designem 1:1 podobná herní předloze. Fanoušci Destiny si s tímto mečem opravdu přijdou na své. :)

Celý meč měří od špice po konec rukojeti 118 centimetrů. Jedná se opravdu o těžký kousek, neboť váží skoro 3 kilogramy. Čistě výstavní replika. Čepel meče o délce 85 centimetrů má z jedné strany rovné ostří, které je tupé. Z druhé strany čepele najdeme kratší zubaté ostří. Čepel je ze zadní strany zakončena zvláštním útvarem červené barvy, jenž připomíná křídlo.

Jednoduchá záštita navazuje na designově jednoduchou rukojeť o délce 25,7 centimetrů. Tato rukojeť oplývá jemným, protiskluzovým povrchem. Meč je výstavním kouskem a skvěle se bude vyjímat ve Vaší sbírce. Posloužit může jako doplněk ke cosplayi. Rozhodně však nedoporučujeme meč užívat k sekání, nebo kontaktnímu šermu.   

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: replika
Hmotnost: 2924 g
Délka: 118 cm
Délka čepele: 85 cm
Délka rukojeti: 25,7 cm
Materiál: Karbonová ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: