Sada bojových vidlicí Sai "PRINCESS CLONE" 2 ks - Černé, Vhodné pro trénink!

1 hodnocení
2 999 Kč –43 %
Sada bojových vidlicí Sai "PRINCESS CLONE" 2 ks - Černé,  Vhodné pro trénink!
2 999 Kč –43 % 1 699 Kč 1 404 Kč bez DPH
Skladem

Kvalitně zpracované vidlice Sai, vhodné nejen na výstavu nebo jako doplněk ke cosplayi, ale i vhodné pro trénink. Vyrobeno z kvalitní oceli. Pevné pouzdro součástí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada bojových vidlicí Sai "PRINCESS CLONE" 2 ks - Černé, Vhodné pro trénink!

"Sestřičko! Copak mě neobejmeš?"

Shao Khan se stal vládcem Edenie a přetvořil ji k obrazu svému. Při tom adoptoval princeznu Kitanu, aby si oprávnil právo na trůn. Ovšem princezna kuje plány proti svému nevlastnímu otci a tajně chystá rebelii. To Císař ví a proto pověřuje svého čaroděje Shang Tsunga, aby vytvořil Kitaninu kopii. Tak se stane a zrodí se Mileena, dvojnice Kitany, jenž se liší nejen svou krutostí a krvežíznivostí, ale i Tarkatanskýmy zuby, které skrývá pod maskou. Také se od Kitany liší výběrem zbraní, zatím co Kitana se ohání vějíři, Mileena dává přednost vražedným dýkám Sai!   

Vidlice SAI je velmi starou asijskou zbraní, kterou známe jak z her tak filmového plátna. Její původ najdeme v jehlici do vlasů, ze které postupně vznikla velmi krátká zbraň podobná dýce, ze které se nakonec vyvinula Sai. Sai je určená pro boj na velmi krátkou vzdálenost a slouží jako zbraň obranná. Nesloužila tedy k usmrcení protivníka. Vidlice směřující nahoru slouží k blokování zbraní protivníka. Bojovníci často nosili pár těchto zbraní. Zbraň vznikla v období dynastie Ming (1368-1644 n.l.). 

Naše sada vidlicí Sai "PRINCESS CLONE" je novinkou na našem e-shopu. Tato sada je vhodná pro každého fanouška nejen Mortal kombat, ale i  starověkých asijských zbraní, nebo bojových umění. 

Vidlice jsou vysoce kvalitní replikou původních zbraní. Celá vidlice je vyrobena z oceli o délce 53,5 cm, která je v matně černé barvě. Rukojeť je opatřena omotávkou z ekokůže, díky které se Vám vidlice nebudou smekat při tréninku. Špička je z bezpečnostních důvodů tupá. Vidlice mají reálnou váhu (1ks 730 g). Dostane se Vám do rukou tedy krásný kousek staré Asie. 

Tak na čí stranu se postavíte? Chopte se svých sai a bojujte ve jménu Shao Khana!

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Vidlice Sai
Hmotnost celková: 1800 g
Hmotnost 1 kus: 730 g
Délka 1 kus: 53,5 cm
Materiál: Ocel, ekokůže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: