Replika meče "ALTAIR" Assassin's Creed

8 hodnocení
2 299 Kč –43 %
Replika meče "ALTAIR" Assassin's Creed
2 299 Kč –43 % 1 299 Kč 1 074 Kč bez DPH
Skladem

Detailně propracovaná replika v menší velikosti. Vyrobeno z pevného kusu nerezové oceli. Ideální kousek na výstavu, možné užití k otevírání dopisů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Replika meče "ALTAIR" Assassin's Creed

"Jsme ti, kteří přinášejí do temnoty světlo. Jsme Assassíni!"

Altair patřil mezi ty nejlepší Assassíny, ovšem s velkou mocí přichází velká zodpovědnost. Altair byl silný, talentovaný, ale arogantní a sebejistý. Díky své pýše, pokazil důležitou misi a díky tomu byl degradován. Altair se proto musel vrátit k úplným základům a postupně si znovu vyšlapat cestičku mezi elitu a získat zpátky svou čest. Při této cestě užíval svou skrytou čepel a hlavně meč, který můžete ve svém arzenálu mít i Vy! 

Přinášíme Vám unikátní repliku meče ze hry Assassin's Creed! Jedná se o zbraň a zároveň pravou ruku Assassina Altaira, legendární postavy, která udává celé počítačové hře její charakter! Tento meč Vám přinášíme nejlevněji ze všech českých e-shopů!

Replika meče "ALTAIR" Assassin'c Creed má po vzoru herního originálu kovovou záštitu ve tvaru ptačích křídel a konec jílce jakožto ozdobnou orlí hlavu! Meč má čepel z nerezové oceli, ztupenou pro účely dekorace. I rukojeť je velmi podobná originálu - je černá s protiskluzovým kovovým vzorem. Pochva meče je hladká a černá, zakončená kovovou špičkou. Působivým detailem je upravitelná koženková omotávka, která meči dodává pravý assassinský vzhled! 

Jedná se o zbraň, která nadchne každého milovníka počítačovek i historie! Navíc s unikátním poměrem cena/výkon! Nechte se i vy vtáhnout do mocného světa Assassin's Creed!

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: meče
Hmotnost: 280 g
Délka: 57 cm
Délka čepele: 43 cm
Materiál: nerezová ocel, kov, plast, koženka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: