Oštěp "BEWITCH NIDALEE" League of Legends

2 hodnocení
4 999 Kč –64 %
Kopí "BEWITCH NIDALEE" League of Legends
4 999 Kč –64 % 1 799 Kč 1 487 Kč bez DPH
Skladem

Oštěp užívaný postavou ze známé moba hry League of Legends. Vyrobeno z karbonové oceli s propracovanými detaily. Součástí balení pouzdro z ekokůže.   

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oštěp "BEWITCH NIDALEE" League of Legends

"Nech mě ti ukázat cestu!"

Nidalee, bojovnice, jenž vyrostla v hluboké džungli. Perfektní stopařka, která se libovolně dokáže měnit do podoby krvelačné pumy. Nedá se považovat za člověka ani za zvíře, v boji spoléhá na pasti a hrot svého oštěpu. My Vám zde představujeme onen oštěp, ovšem v provedení, které Nidalee užívá ve skinu "Betwitch". 

Nádherně zdobený oštěp s ratištěm vyhlazeným jako led a mnoha magickými ozdobami! Na českém trhu tato napodobenina neexistuje. My Vám ji nově přinášíme ve věrohodném a reálném celokovovém podání a za akční cenu! :-)

Oštěp "BEWITCH NIDALEE" je měří krásných 140 cm! A věrohodně napodobuje skin Bewitch Nidalee. Tím nadchne každého fanouška slavné počítačové hry League of Legends (lol), ale i každého, kdo má smysl pro jedinečné kopí či oštěp ;-)

Hrot tohoto kopí je nádherně tvarováno dle LoL a vyrobeno z uhlíkové oceli. Není ostré, nicméně hrot je zostřený, proto opatrně :-) 
Hrot je zpevněn v dlouhém hlazeném dřevěném ratišti! Ratiště je radost držet - je vyrobeno z jednoho kusu dřeva, leštěno a barveno do hněda. Na vrchu a konci je stylově zdobeno pestrými magickými stuhami a třásněmi. Ty Vás budou chránit proti zlé moci kdykoliv budete mít kopí ve svých rukách...

Oštěp "BEWITCH NIDALEE" je dodáváno i s pouzdrem, kam můžete hrot kdykoliv bezpečně schovat při přepravě apod.! Nádherná dekorační chladná zbraň! Konečně také nějaké kopí do sbírky! Touto replikou potěšíte nejen nadšence anime počítačové hry LoL (League of Legends), ale fanoušky anime celkově - je to zcela originální radost :-)

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh:
Hmotnost: 1000 g
Délka: 132 cm
Materiál: karbonová ocel, hlazené dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: