Obří meč "GREATSWORD" Elden Ring

9 hodnocení
9 999 Kč –45 %
Obří meč "GREATSWORD" Elden Ring
9 999 Kč –45 % 5 499 Kč 4 545 Kč bez DPH
Skladem

Obří replika válečného meče, který můžete znát ze hry Elden Ring. Vyrobeno z jednoho pevného kusu pryskyřice. Ideální doplněk ke cosplayi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obří meč "GREATSWORD" Elden Ring

Fanoušci herního světa Elden Ringu!!! Máme pro Vás repliku, která Vás doslova rozseká! Meč "GREATSWORD" ze hry Elden Ring je impozantní zbraň, která dokáže vést krvavou bitvu s neuvěřitelnou silou. Celý meč je vyrobený z pevné pryskyřice, která nejen že dobře vypadá, ale je i dostatečně pevná pro to aby jste s mečem mohli provádět šermířské figury. 

Celý meč měří cca 140 cm. Jeho čepel je dlouhá 96,4 cm a obdařena širokým "krevním žlabem". Jeho masivní rukojeť je pevná a též kompletně z pryskyřice, i když se na první pohled zdá, že je rukojeť omotána kůží. Tento efekt způsobuje velice detailní malba. Rukojeť Vám díky svému zakulacenému tvaru hladce padne do ruky. 

Meč je těžký cca 2,5 kg a dlouhý, takže vyniká především svou silou a dosahem. Vzhledem k tomu, že "GREATSWORD" pochází z hry Elden Ring, budou hráči, kteří si ho zakoupí, moci s tímto nástrojem skutečně zažít úžasnou atmosféru této hry. Samozřejmě je to pouze replika, ale stále se jedná o velmi věrnou a detailní reprezentaci. Pokud si tedy chcete obstarat tento meč, můžete být jisti, že vám dodá pocit skutečného bojovníka!

Meč který slouží pouze k tomu aby zabíjel. Obří kus oceli, který kosí nepřátele využitím své neuvěřitelné hmotnosti. Zbraň která vyžaduje aby její držitel překonal schopnosti pouhého člověka, právě z tohoto důvodu se zbraň používá k porážce i nelidských nepřátel. Chop se meče válečníku a dokaž kdo je šampión!!! 

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: repliky
Hmotnost: 2459 g
Délka: cca 140 cm
Délka čepele : 96,4 cm
Délka rukojeti: 31,7 cm
Materiál: Pryskyřice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: