Meč rytíře Artoriase "ABYSS GREATSWORD" Dark Souls

HQ!
8 hodnocení
10 999 Kč –27 %
Meč rytíře Artoriase "ABYSS GREATSWORD" Dark Souls
10 999 Kč –27 % 7 999 Kč 6 611 Kč bez DPH
Skladem

Detailně zpracovaná, masivní replika meče z legendární série Dark Sousl. Detaily 1:1 s originálem. Součástí balení je dřevěný stojánek černé barvy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meč rytíře Artoriase "ABYSS GREATSWORD" Dark Souls

"Ah Sif... Tady jsi... Odpusťte mi.. Odpusťte že jsem Vám nepomohl..."

Zlomený, zkažený temnotou s roztříštěnou paží, jenž v jediné ruce třímá velký meč. Tak se dá stručně charakterizovat Sir Artorias, jeden z bossů legendární hry Dark Souls na kterého narazíte v Oolacile Township. Artorias kdysi patřil k rytířům Gwynu a vlastnil schopnost cestovat po Abyss, kde mu po boku stála jeho věrná vlčice Sif, pro kterou Artorias později obětoval svůj štít i paži aby ji ochránil před Manusem, otcem propasti. Od té doby Artorias užíval svůj velký meč pouze jednou rukou, ale i tak byl stále nebezpečným protivníkem. Náš e-shop Vám nyní představuje meč "ABYSS GREATSWORD" meč velkého rytíře Artoriase Chodce po propasti!

Masivní kus oceli jenž Vás pevně chytne a nepustí! Meč rytíře Artoriase "ABYSS GREATSWORD" je nádherně zpracovanou replikou s detailním zdobením, 1:1 s originální předlohou. Meč je zhotoven z pevného kusu nerezové oceli a opravdu se nejedná o žádného drobečka, protože meč váží ohromujících 3,3 kg. 

Matná čepel meče měří od špice po záštitu 85 cm. Jedná se o dvoubřitou čepel, jejíž ostří je tupé, neboť se jedná o čistě výstavní repliku a nikoliv funkční meč. Na čepeli najdeme zdobení v podobě 2 černých pruhů a znaků. Znaky v čepeli jsou vygravírované, nejedná se o žádnou samolepku!!! Na čepel navazuje nádherná záštita, zdobená reliéfy, stejně jako na originálním meči. 

Rukojeť meče není obdařena žádným opletem a je zakončena stylovou hlavicí, kterou zakončuje hrot. Prostor pro ruce na rukojeti měří 22,8 cm. a celková délka meče je úžasných 140 cm! Jedná se tedy o pořádný kus oceli! Součástí meče je také dřevěný stojánek černé barvy, do které meč krásně zapadne a můžete si jej tak snadno vystavit doma v obýváku, pod pergolou nebo v ložnici. Meč se dá také využít jako doplněk ke Cosplayi právě Sira Artoriase. 

Tak co? Jste připraveni vstoupit do propasti?   

    

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Obouruční meč
Hmotnost: 3302 g
Délka meče: 140 cm
Délka čepele: 85 cm
Délka rukojeti: 22,8 cm
Materiál: Nerezová ocel, dřevo (stojánek)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: