Meč Rudého jezdce "CHAOSEATER" Civilní verze - Darksiders

EXKLUZIVNÍ CENA
1 hodnocení
4 499 Kč –51 %
fantasy meč neznám uvodka
4 499 Kč –51 % 2 200 Kč 1 818 Kč bez DPH
Skladem

Zmenšenina legendárního meče ze hry Darksiders, zhotovena z pevného kusu pryskyřice. Hmotnost 1600g, délka 96,5cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meč Rudého jezdce "CHAOSEATER" Civilní verze - Darksiders

"Chaoseater! Rozzlobená čepel, která touží po ničení!"

Na svět přišla apokalypsa. Síly nebe a pekla se střetávají v mnoha soubojích z nichž jednou vyjde vítězně jedna, jindy druhá strana. Mezi těmito střety se pohybují 4 jezdci apokalypsy. Smrt, válka, svár a zuřivost. Mezi nimi je však jezdec v rudém, který třímá velký meč. Toť válka, hlavní postava hry, která nebojuje ani za jednu z bojujících stran, ale je tu, aby udržoval pořádek! Náš tým Vám nyní přináší civilní verzi Válkova meče Chaoseateru!  

Celý meč je velice zdařilou replikou, jenž je zhotovena v poměru 1:1 s originálem co se týká detailů a zdobení. Jedná se však o civilní verzi, tudíž zmenšeninu originálního meče. Celý meč měří pouhých 96,5 centimetrů, čímž se výškově opravdu výrazně liší od herního originálu. Váha meče je 1600 gramů a opravdu se nejedná o žádné párátko. 

Délka čepele je 71,6 centimetrů. Čepel má atypický tvar a logicky není ostřena, neboť se nejedná o kov. Povrch čepele zdobený reliéfem, jenž připomíná tváře duchů. Čepel je dutá, však masivní a pevná. Detaily na čepeli jsou opravdu okouzlující a lehce si je zamilujete. 

Rukojeť o délce 17,6 centimetrů a je pevnou součástí celého meče, který je zhotovený z jednoho pevného kusu, nikoliv lepený z více částí. Rukojeť je omotána imitací kůže, která je jemná na dotek, avšak nemá tendence klouzat. 

Meč Rudého jezdce "CHAOSEATER" je skvělý doplněk do sbírky každého gamera, obzvlášť fanouška Darksiders. Skvěle ozdobí Váš pokojíček, či obývací pokoj. Také se může stát skvělým doplňkem k vašemu cosplayi Války. :) 

  

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Obouruční meč
Hmotnost: 1600 g
Délka meče: 96,5 cm
Délka čepele: 71,6 mm
Délka rukojeti: 17,6 cm
Materiál: Pryskyřice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: