Meč Katariny "SINISTER BLADE" League of Legends ocelová replika

2 hodnocení
3 999 Kč –62 %
Meč Katariny "SINISTER BLADE" League of Legends ocelová replika
3 999 Kč –62 % 1 499 Kč 1 239 Kč bez DPH
Skladem

Detailně zpracovaná replika z nerezové oceli N420 ve velikosti 1:1 s originálem. Oboustranný výbrus, rukojeť omotaná ekokůží. Součástí balení je dřevěná plaketa.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meč Katariny "SINISTER BLADE" League of Legends ocelová replika

Katarina zvaná Zlověstná čepel je jednou z tajemných a mocných hrdinek světa Legaue of Legends.
Tato stíny zahalená bojovnice proslula svou hbitostí a neohrožeností na bitevním poli.
Díky jejímu výcviku se tak stala obávanou protivnicí. Její obrovská výhoda je v její obratnosti a pohotovosti a také v jejích dvou dlouhých jedinečných mečích. S radostí Vám představujeme jedinečné Katarininy meče!
Ovládnete s nimi bitevní pole?!

Katarininy meče jsou záležitostí, kterou si nesmí nechat ujít žádný fanoušek světa League of Legends. Díky kvalitní výrobě a rostoucí kvalitě Vám tak nyní můžeme dopřát plně autentický a vysoce kvalitní zážitek, který doposud neměl obdoby. Meč Katariny "SINISTER BLADE" tančí ve svém okouzlujícím a smrtonosném víru na scénu!

Meč "SINISTER BLADE" je nádhernou replikou herní předlohy o velikosti 1:1, díky které si užijete autentický zážitek v kůži Katariny. Díky kvalitnímu provedení a důraznému kladení pozornosti na detail se Vám tak do ruky dostane nádherně zpracovaná replika.

Čepel meče "SINISTER BLADE" je velmi kvalitní replikou vyrobenou z nerezové oceli N420. Celým středem čepele se pak táhnou nádherné rytiny shodné s originálním provedením této zbraně. Meč je pak opatřený oboustranným výbrusem, ale ostří samotné je však pro vyšší bezpečnosti tupé. I přes tupou čepel se však jedná o pověstnou zlověstnou čepel, takže opatrnost je na místě. ;)

Jílec meče "SINISTER BLADE" začíná masivní ocelovou záštitou vyrobené taktéž z nerezové oceli s krásně provedenými detaily. Jádro rukojeti je pak tvořené masivním dřevem, které je bohatě potažené opletem z ekologické kůže. Hlavice tohoto meče je pak opět vyrobená z masivního kusu nerezové oceli, Takže veškeré starosti s údržbou této ladné a úchvatné zbraně jsou ty tam! :)

Součástí tohoto legendárního meče světa League of Legends "SINISTER BLADE" je i krásná plaketka pro zavěšení na zeď. Díky této možností tak tato replika nemusí být pouze korunním klenotem Vašeho cosplayového kostýmu, ale zároveň může být jedinečnou ozdobou Vašeho domova.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Meč
Hmotnost: 1322 g
Délka: 75,5 cm
Délka čepele: 56,5
Materiál: Nerezová ocel, ekologická kůže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: