Masivní kladivo "SENTINEL HAMMER" DOOM Eternal

7 hodnocení
7 999 Kč –37 %
Masivní kladivo "SENTINEL HAMMER" DOOM Eternal
7 999 Kč –37 % 4 999 Kč 4 131 Kč bez DPH
Skladem

Detailní replika kladiva ze hry Doom Eternal. Vyrobeno z tvrzené pryskyřice. Propracované detaily, pevná konstrukce. Vhodné na výstavu i ke cosplayi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní kladivo "SENTINEL HAMMER" DOOM Eternal

"Démoni... Démoni jsou všude... A já je musím pobít! Všechny je musím pobít!!!"

Doom Slayer, muž jenž sám dokázal bojovat s hordami démonů a se svou věrnou brokovnicí jich tisíce poslal na onen svět. Po spoustě letech, jenž byl Doom Slayer uvězněn, byl opět probuzen aby se utkal s pekelnými monstry, jenž opět napadli Mars. Plný hněvu a nenávisti se Doom Slayer opět chopí svého zbraňového arsenálu a vyráží na cestu pomsty, pobít všechny démony do jednoho a vykonat tak svou pomstu na tvorech, kteří mu způsobili tolik bolesti. 

Masivní kladivo "SENTINEL HAMMER" je zbraní jenž užívá slavný zabiják démonů Doom Slayer, který je hlavním protagonistou herní série DOOM. Toto kladivo se poprvé objevuje v DLC Ancient Gods - Part Two, kde se stane nástupcem meče Crucible. Nyní toto kladivo můžete vlastnit i Vy a vžít se do kůže Doom Slayera a pobít pár démonů! 

Celé kladivo je vyrobeno z pevné tvrzené pryskyřice, nejedná se o žádného drobečka, neboť kladivo měří přesně 105,5 cm. I přes svou velikost se však nejedná o těžký nástroj, kladivo váží pouhých 1123 g. I přes svou masivnost se jedná o poměrně lehký kousek. 

Design kladiva se 1:1 podobá herní předloze. Sci-fi design Vás na první pohled okouzlí a runy na hlavici kladiva odpovídají originálu. Jedná se především o výstavní kousek, nikoliv o funkční nástroj. Kladivo je skvělým doplňkem ke cosplayi Doom Slayera, ale také skvělou ozdobou, jenž skvěle zapadne do Vaší herní sbírky. Nyní i Vy se můžete stát Doom Slayerem!  

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Repliky
Hmotnost: 1123 g
Délka: 105,5 cm
Délka hlavice: 47 cm
Délka rukojeti: 86,5 cm
Materiál: Pryskyřice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: