Luxusní 1,5-ruční meč "WITCHER - ZAKLÍNAČ STŘÍBRNÝ" s pevnou pochvou a zádovým popruhem!

26 hodnocení
5 999 Kč –33 %
Luxusní 1,5-ruční meč "WITCHER - ZAKLÍNAČ STŘÍBRNÝ" s pevnou pochvou a zádovým popruhem!
5 999 Kč –33 % 3 999 Kč 3 305 Kč bez DPH
Skladem

Replika zaklínačského stříbrného meče z třetího dílu herní série Zaklínač. Vyrobeno z nerezové oceli 420. Zdobné detaily + zádový popruh.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Luxusní 1,5-ruční meč "WITCHER - ZAKLÍNAČ STŘÍBRNÝ" s pevnou pochvou a zádovým popruhem!

Geralt z Rivie, zvaný Řezník z Blavikenu či Bílý vlk, elfsky Gwynbleidd, byl dítětem čarodějky – velice neobvykle,
jelikož drtivá většina čarodějek zaplatila za schopnost používání magie možností počít dítě. Jeho matka se jej zřekla, a tak byl jako dítě odveden na hradiště Kaer Morhen, kde byl podroben dvěma základním zkouškám: Zkoušce trav a Cestě meče.
Po nich dostal od svého učitele Vesemira stříbrný zaklínačský medailon, který slouží k prokazování totožnosti a zároveň jako detektor magie. Po opuštění Kaer Morhen se vydal do světa pomáhat lidem, i když se ne vždy setkal s vděkem nebo alespoň pochopením.

Jedinečná šance pro každého z Vás získat nádhernou relikvii slavného lovce nestvůr, samotného Geralta z Rivie, the Witcher! Nádherný stříbrný meč "ZAKLÍNAČ STŘÍBRNÝ" je jedinečnou možností získat přesnou repliku tohoto slavného zaklínače, kterou můžete vidět ve 3 díle herní adaptace s názvem Divoký hon. Tento krásně zpracovaný meč Vám umožní vyzkoušet si, jaké to je ohánět se mečem jako opravdový zaklínač a stane se Vaším klenotem, na který nedáte dopustit.

Čepel meče "ZAKLÍNAČ STŘÍBRNÝ" je nádherně zpracovanou replikou přesně ku herní replice, kterou můžete vidět i na plakátech k oznámení této jedinečné hry. Čepel disponuje oboustranným výbrusem, ale pro bezpečnost je ostří tupé.
Avšak na konci čepele je velice ostrá špička, se kterou není radno si zahrávat a samozřejmě je opatrnost na místě. :)
Čepeli samotné pak vévodí hned tři tzv. "krevní žlaby", určené pro rozšíření čepele při zachování nižší hmotnosti a odolnosti čepele.

Jílec meče "ZAKLÍNAČ STŘÍBRNÝ" je nádherně zpracovaná a plná nádherných detailů, které ocení každý milovník legendárního Geralta. Prvním takovým detailem a zároveň zvláštností zaklínačského stříbrného meče je netradičně tvarovaná šikmá záštita.Tato netradičně tvarovaná záštita z nerezové oceli plynule přechází v kvalitně zpracovanou rukojeťjejíž základ tvoří dřevěné jádro, na němž je umístěný oplet z ekologické kůže. Tento oplet je před polovinou rozdělen nerezovým oválem, který udává nejširší bod rukojeti.


Na konci této rukojeti se pak nachází charakteristická hlavice pro tento meč, která krásnými rytinami symbolizující propletené hlavy vlků.

Součástí tohoto nádherně zpracovaného meče "ZAKLÍNAČ STŘÍBRNÝ" je velice kvalitně zpracovaná pochva se zádovým řemenem! Jádro této luxusně zpracované pochvy tvoří dřevo, které je potažené ekologickou kůží a osazené nerezovými konci.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: meče
Hmotnost: 1657 g (s pouzdrem)
Délka celková : 117 cm
Délka čepele: 91 cm
Délka rukojeti: 26 cm
Materiál: nerezová ocel 420
Materiál pouzdro: koženka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: