Katana "KUSABIMARU" - Sekiro: Shadows Die Twice

HQ!
12 hodnocení
9 999 Kč –30 % 6 999 Kč 5 784 Kč bez DPH
Skladem

Přesná, detailně propracovaná, však funkční replika meče ze hry Sekiro: Shadows Die Twice. Vyrobeno z Japonské oceli T10. Prodáváno v dárkové krabici. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Katana "KUSABIMARU" - Sekiro: Shadows Die Twice

"Úlohou Shinobiho je zabíjet. Ale ani Shinobi nesmí zapomínat milosrdenství."

Hlavní protagonista Wolf, jednoruký bojovník, přezdívaný Sekiro. To je nositel meče, jímž pobíjí stovky nepřátel ve hře, jenž též nese název SEKIRO. Hra se odehrává v 17. století v Japonsku a svou obtížností je přirovnávána k sérii Dark Souls. Zde se hlavní hrdina Ookami (Vlk), ohání mečem, který nyní můžete mít ve své sbírce i Vy! Představujeme Vám nádhernou katanu "KUSABIMARU", se kterou se i vy budete cítit jako Shinobi!

Katana "KUSABIMARU" je přesnou replikou herního originálu. Nejedná se však jen o výstavní kousek, který ozdobí Váš byt či cosplay, ale o plně funkční meč, vhodný na trénink seků, tak na Tameshigiri (sekání bambusových rohoží). Meč ovšem nedoporučujeme na kontaktní šerm, z důvodu možného poranění!!!   

Celý meč měří od špice po Kashiru (zakončení rukojeti) 99,3 centimetrů. Celý meč se svým vzhledem podobá 1:1 herní předloze. Čepel meče z Japonské oceli T10 měří 69,6 centimetrů. Čepel je zapuštěna do rukojeti a zajištěna kolíčky, díky tomu s ní můžete bez starostí sekat a nemusíte se obávat ani tvrdších materiálů. Ostří čepele je ostřeno již z výroby.

Čepel a rukojeť rozděluje zdobná záštita, jenž je detailně propracována a téměř totožná s herním originálem. Povrch rukojeti zakrývá pravá rejnočí kůže. Kolem ní je omotán jemná oplet černé barvy ze 100% bavlny. Rukojeť zakončuje zdobná Kashira. 

Součástí katany "KUSABIMARU" je dřevěná, detailně zdobená pochva.  To vše je zabalené v dárkové krabici.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní repliky
Záruka: 2 roky
Délka čepele druhého universálního nože: funkční katana
Délka čepele: 69,6 cm
Celková délka: 99,3 cm
Hmotnost: 932 g
Materiál: Japonská ocel T10, rejnočí kůže, bavlna, ocel, mosaz, hedvábí
Tloušťka čepele: 8 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: