Dračí katana "GENJI SHIMADA DRAGON SWORD" svítící čepel!

5 hodnocení
5 399 Kč –35 %
Dračí katana "GENJI SHIMADA DRAGON SWORD" svítící čepel!
5 399 Kč –35 % 3 499 Kč 2 892 Kč bez DPH
Skladem

Detailně zpracovaná replika ze světa Overwatche a to se svítící čepelí. Vhodná jak na výstavu tak ke cosplayi. Součástí repliky je pevné pouzdro a dřevěný stojánek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dračí katana "GENJI SHIMADA DRAGON SWORD" svítící čepel!

"Má čepel je připravena k uvolnění!" 

Legenda praví, že kdysi nebi vládli dva dračí bratři. Drak jižního větru a drak severního větru.
Po stovky let žili tito draci v naprosté harmonii, dokud se nezačali přít o to, kdo dokáže lépe vládnout své zemi.
Jejich spor přerostl v obrovský hněv, při kterém potemněla obloha.
Drak východního větru srazil svého bratra drtivým dopadem, při kterém praskala zem.

Drak jižního větru zvítězil. Ale jak plynul čas, začal si uvědomovat svou samotu. Celá léta velký drak truchlil za zbytečný svár.
Jednoho dne cizinec zvolal k mocnému drakovi a zeptal se. O dračí pane proč jsi tak rozrušený?
A on odpověděl. Hledáním moci jsem ztratil bratra, ale bez něj jsem ztracen.
Ujmete se moci dračího vládce s novou originální katanou Genjiho Shimady?!

 Luxusní zpracování a co nejpřesnější detaily jsou atributy nové katany "GENJI SHIMADA DRAGON SWORD". Tato katana je jedinečnou možností pořídit si luxusní kousek z celosvětově známé hry Owerwatch.

Čepel katany "GENJI SHIMADA DRAGON SWORD" je opravdu luxusním mistrovským kouskem replikující herní originál. Jádro čepele tvoří nerezová ocel opatřená reflexně zeleným nástřikem. Čepel má naznačené ostří, ale pro vyšší bezpečnost je čepel tupá. Tato nerezová čepel je poté opláštěná hřbetem z ABS plastu, který v sobě ukrývá výkonný LED diodový pásek, který osvítí čepel katany stejně jako u ultimátního útoku tohoto hrdiny.

Rukojeť katany "GENJI SHIMADA DRAGON SWORD" je naprosto věrnou reprodukcí herní předlohy. Záštita je tvořená z nerezové oceli a opatřená stříbrným nástřikem. V této záštitě je vyrytý stejný symbol jako u herní předlohy a záštita samotná ukrývá "zdroj energie" této mocné čepele. Tělo rukojeti pak plynule pokračuje dále ve své nerezové formě, která je osazená příložkami z ABS plastu a tvoří tak vzhled originální rukojeti. Tyto příložky jsou velmi pevně ukotvené díky imbusovým šroubům a poskytují tak celé rukojeti pevnost a odolnost. Na hřbetě rukojeti pak naleznete vypínač, který rozsvítí čepel této katany a zejména ve tmě je tento efekt velice krásný na pohled.

Toto velmi luxusní provedení katany "GENJI SHIMADA DRAGON SWORD" obsahuje také velmi kvalitní dřevěnou pochvu, která je potažená syntetickou kůží imitující karbonové vlákno. Neméně zajímavé jsou pak ozdobné nerezové prvky pochvy, vyrobené z masivního kousku nerezové oceli.

Tato katana "GENJI SHIMADA DRAGON SWORD" není pouze kouskem, který si vystavíte u Vás doma, ale její využití ocení především cosplayeři, kterým se dostane do ruky přesný nádherně vypadající kousek, se kterým jejich kostým nabere zcela nový rozměr.

Avšak pro chvíle, kdy tato katana nebude šperkem Vašeho kostýmu obsahuje balení dřevěný stojánek s motivem zeleného draka, díky kterému si tuto luxusní katanu můžete vystavit kdekoli u Vás doma a vnesete si tak atmosféru světa Owerwatch do Vašeho obydlí.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Katana
Hmotnost: 1689 g
Délka meče: 121 cm
Síla čepele: 1 cm
Materiál: Nerezová ocel N420, ABS plast, elektronika, syntetická kůže, dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: