Dlouhý zaklínačský/WITCHER meč - ocelový "STEEL SWORD" s pevnou pochvou a popruhem!

44 hodnocení
6 999 Kč –57 % 2 999 Kč 2 479 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Replika meče z herní série Zaklínač. Meč v měřítku 1:1 s herní předlohou. Kombinace ocel N420, dřevo a ekokůže. Součástí je pevná pochva se zádovým popruhem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dlouhý Zaklínačský meč - ocelový "STEEL SWORD" s pevnou pochvou a popruhem!

"Pokoušíš osud, Zaklínači... Jediný člověk nemůže porazit jezdce Honu!"

Ocelový meč ze světa Zaklínače, který z našich stránek již znáte. Nyní Vám představujeme novou verzi, s propracovanějšími detaily. Zaklínač Geralt je románovou postavou z pera Andrzeje Sapkowskiho. Jeho příběhy byly zaznamenány v knihách, seriálech, ale hlavně herních adaptacích. Ocelový meč "STEEL SWORD" je nádhernou replikou v měřítku 1:1, kterou nosíval i slavný Bílý vlk, Geralt z Rivie. 

Nádherná a luxusní replika na motivy světově uznávaného herního počinu se nyní může stát i Vaším pokladem. Zaklínačský meč "STEEL SWORD" je nyní dostupný i všem nezaklínačům v podobě této nádherné detailní repliky, kterou můžete vidět ve 3. díle herní série s názvem Divoký hon. Detaily a kvalitní provedení Vám tak umožní si vyzkoušet boj jako pravý zaklínač a užít si tento jedinečný zážitek naplno.

Čepele zaklínačského meče "STEEL SWORD" je nádhernou replikovou záležitostí vyrobenou z nerezové oceli N420, takže údržba této repliky je naprosto nulová. Čepel disponuje oboustranným výbrusem, ale pro vyšší bezpečnost je u této repliky ostří tupé, ale špička je stále velmi ostrá a opatrnost je tím pádem na místě. Čepel o délce 89,5 cm je opatřená žlábkem, sloužícím pro rozšíření a zpevnění čepele při zachování nižší hmotnosti.

Jílec meče "STEEL SWORD" je nádhernou a detailní replikou, kterou můžete vidět i na plakátech propagující tuto úspěšnou hru.
Nejnápadnějším prvkem této krásně zpracované záštity je torzírovaná (kroucená) záštita shodná s herním originálem, která nádherně zdobí meč. Z této záštity pak vychází pevná rukojeť tvořená dřevěným jádrem, které je opletené ekologickou kůží. Na konci rukojeti naleznete hlavici ve tvaru mince, na které je nádherně reliéfně vyrytá hlava vlka, která je symbolem Geraltovy zaklínačské školy.

Nedílnou součástí tohoto luxusního meče "STEEL SWORD" je kvalitní dřevěná pochva, která je potažená ekologickou kůží a osazená zdobnými nerezovými konci. Součástí této pochvy je i zádový popruh, abyste Váš nový meč mohli nosit jako pravý zaklínač.

Jedná se převážně o výstavní repliku, vhodnou k ozdobě obydlí, nebo o doplněk ke cosplayi. Nejedná se o funkční meč a nedoporučujeme jej ostřit, ani užívat na sekání či kontaktní šerm. 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: meče
Hmotnost: 1870 g (s pouzdrem)
Délka celého meče: 121,3 cm
Délka meče s pochvou: 130 cm
Délka čepele: 89,5 cm
Délka rukojeti: 22 cm
Materiál: nerezová ocel 420
Materiál pouzdro: koženka
Položka byla vyprodána…
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Recenze 23.3.2023 21:41
Nádherný kousek, naprosto spokojen, akorát to zničí jednu představu o zbraních: Vytahovat meč ze zad fakt nejde a když jo tak dost debilně :DD (ale to není chyba repliky, ale lidského těla). Jenom nechápu proč je v popisu uvedená "velmi ostrá špička". Jako ano když spadnete ze schodů a přímo na špičku tak vás to asi probodne, ale jinak pokud nepůjdete plnou silou, tak tím nikoho neprobodnete. Ale souhlasím, že bezpečnost je na místě, ublížit by tím šlo, i když to jde třeba i židlí :D Dále mi meč přijde velice pevný a proto bych chtěl vědět zda je možno s mečem trénovat seky do vzduchu? Přijde mi že by to měl vydržet, ale možná se pletu, protože v popisu je napsané "pouze k výstavním účelům"
Odpovědět