Dlouhý Zaklínačský meč/WITCHER - ocelový "SWORD ON HUMANS" s pevnou pochvou a popruhem!

11 hodnocení
5 990 Kč –50 % 2 990 Kč 2 471 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailně propracovaná replika meče z herní série Zaklínač. Kousek zhotovený v kombinaci dřeva, oceli N420 a ekokůže. Výstavní kousek, který zapadne do sbírky všech fanoušků fantasy.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dlouhý Zaklínačský meč - ocelový "SWORD ON HUMANS" s pevnou pochvou a popruhem! 

"Slyšel jsem že Zaklínači nosí dva meče. Stříbrný na nestvůry, a ocelový na lidi..."

Geralt z Rivie, zvaný Řezník z Blavikenu či Bílý vlk, elfsky Gwynbleidd, byl dítětem čarodějky – velice neobvykle,jelikož drtivá většina čarodějek zaplatila za schopnost používání magie možností počít dítě. Jeho matka se jej zřekla, a tak byl jako dítě odveden na hradiště Kaer Morhen, kde byl podroben dvěma základním zkouškám: Zkoušce trav a Cestě meče.
Po nich dostal od svého učitele Vesemira stříbrný zaklínačský medailon, který slouží k prokazování totožnosti a zároveň jako detektor magie. Po opuštění Kaer Morhen se vydal do světa pomáhat lidem, i když se ne vždy setkal s vděkem nebo alespoň pochopením.

 ...

Nádherná a luxusní replika na motivy světově uznávaného herního počinu se nyní může stát i Vaším pokladem. Zaklínačský meč "SWORD ON HUMANS" je nyní dostupný i všem nezaklínačům v podobě této nádherné detailní repliky, kterou můžete vidět ve třetím díle herní série s názvem Divoký hon. Nádherné detaily a kvalitní provedení Vám tak umožní si vyzkoušet boj jako pravý zaklínač a užít si tento jedinečný zážitek naplno. Čepel meče je ostrá a dá se s ní sekat například ovoce! 

Čepel zaklínačského meče "SWORD ON HUMANS" je nádhernou funkční záležitostí, vyrobenou z nerezové oceli N420, takže údržba této repliky je naprosto nulová. Čepel disponuje oboustranným výbrusem a špička je velmi ostrá. Bezpečnost je tím pádem na místě. Čepel je o délce 90,5 cm, je opatřená tzv. "krevním žlabem", sloužícím pro rozšíření a zpevnění čepele při zachování nižší hmotnosti.

Jílec meče "SWORD ON HUMANS" je nádhernou a detailní replikou, kterou můžete vidět i na plakátech propagující tuto úspěšnou hru.
Nejnápadnějším prvkem této krásně zpracované záštity je torzírovaná (kroucená) záštita, shodná s herním originálem, která nádherně zdobí meč. Z této záštity pak vychází pevná rukojeť tvořená dřevěným jádrem, které je opletené ekologickou kůží.
Na konci rukojeti naleznete hlavici ve tvaru mince, na které je nádherně reliéfně vyrytá hlava vlka, která je symbolem Geraltovy zaklínačské školy.

Nedílnou součástí tohoto luxusního meče "SWORD ON HUMANS" je kvalitní dřevěná pochva, která je potažená ekologickou kůží a osazená zdobnými nerezovými konci. Součástí této pochvy je i zádový popruh, abyste Váš nový meč mohli nosit jako pravý zaklínač.

Trénink s mečem provádějte pouze ve vzduchu, nebo s velmi měkkými předměty, jako je ovoce. V žádném případě nesekejte dřevo a jiné. Není určeno pro kontaktní šerm!

 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: meče
Hmotnost: 1860 g (s pouzdrem)
Délka celého meče: 117,1 cm
Délka čepele: 90,5 cm
Délka rukojeti: 24,5 cm
Materiál: Nerezová ocel, eko kůže, dřevo
Materiál pouzdro: eko kůže, dřevo, nerezová ocel
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: