Dianin meč "CRESCENT MOONSILVER BLADE" League of Legends

1 hodnocení
5 999 Kč –33 %
Dianin meč "CRESCENT MOONSILVER BLADE"  League of Legends
5 999 Kč –33 % 3 999 Kč 3 305 Kč bez DPH
Skladem

Detailní replika meče, užívaného šampionem z League of Legends Dianou. Detaily 1:1 s originálem. Výstavní kus pevné oceli, vhodný ke cosplayi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dianin meč "CRESCENT MOONSILVER BLADE" League of Legends

"Jsem světlo, které koluje v duši měsíce."

Diana, cizinka jenž byla vychována v tvrdém tréninku a víře Solari. Diana byla vždy zvídavá a tak rád doplňovala své vzdělání tajně, pouze při svitu měsíce. Díky své zvídavosti a touhou po pravdě o Solari, vystoupala na vrchol hory Targon. Zde se dozvěděla pravdu o Solari a krom toho získala své stříbrné vlasy, zbroj a pulměsíční čepel. Tato zbraň Dianu doprovází na každém kroku a užívá ji i v oblíbené moba hře League of Legends. Nyní i Vy můžete být vlastníkem této legendární čepele!!!

League of Legends stále patří mezi nejvíce hrané online hry na světě. V této hře proti sobě bojují šampióni různých schopností, ozbrojeni různými druhy zbraní. Mezi nimi se nachází i Diana, jenž se ohání velkým mečem, zvaným "CRESCENT MOONSILVER BLADE". Tento meč je však nyní dostupný i pro Vás! Pořádný, masivní kus oceli 1:1 s originálem a to za bezkonkurenční cenu. :) 

Meč "CRESCENT MOONSILVER BLADE" je přesnou výstavní replikou, vyrobenou z 1 pevného kusu nerezové oceli. Celý meč měří 119cm. a váží 2151 gramů. Tudíž se jedná o opravdu masivní ocelový kus, na kterém nenajdete ani kousek plastu

Půlměsícová čepel měří 87,3 cm. a její ostří je tupé, neboť se jedná o čistě výstavní kus, určený spíše na výstavu než k tréninku, neboť i na prostorový trénink je meč poměrně těžký a nevyvážený. Nedoporučujeme jej užívat ani na kontaktní šerm. 

Rukojeť o délce 20,5 cm. je  po celé své délce omotaná černou ekokůží, jenž pevně drží a nemá tendence prokluzovat. Rukojeť je pak zakončena hlavicí ve tvaru půlměsíce. 

Meč  "CRESCENT MOONSILVER BLADE" je skvělou ozdobou do Vašeho příbytku, ovšem také dokonalým doplňkem ke cosplayi. Nyní i Vy se můžete stát Dianou a odhalit pravdu, jenž Solari skrývají. :)   

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: meče
Hmotnost: 2151 g
Délka: 119 cm
Délka čepele: 87,3 cm
Délka rukojeti: 20,5 cm
Materiál: Nerezová ocel, ekokůže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: