Detailní replika "LEVIATHAN AXE" God of War, HQ!

8 hodnocení
6 999 Kč –42 %
Detailní replika "LEVIATHAN AXE" God of War, HQ!
6 999 Kč –42 % 3 999 Kč 3 305 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Replika legendární sekery ze série God of War. Vyrobená z pevné pryskyřice, ručně malovaná. Ideální doplněk ke cosplayi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní replika "LEVIATHAN AXE" God of War, HQ!

"Och ano... Poznal bych ji kdykoliv."

Sekeru Leviathan z herní série God of War již z našich stránek dobře znáte. Nyní Vám však přinášíme její light verzi, která je kompletně vyrobena z pevné pryskyřice. Tato nová verze je znatelně lehčí, mobilnější ale stále nádhernou replikou, kterou si můžete nejen vystavit, ale i užít jako doplněk ke cosplayi. :) 

Jak již bylo řečeno, celá sekera je vyrobena z pevné pryskyřice, díky čemuž je váha sekery snížena na úžasných 1,7 kg. Díky této váze se sekerou snadněji manipuluje a dá se tak skvěle využít k nějaké té choreografii, ovšem na kontaktní šerm sekeru využívat nedoporučujeme. Délka sekery je 102 cm a její vzhled je 1:1 totožný s herním originálem

Hlavice sekery je pokryta runami, které najdeme i na originální sekeře. Zdobení je provedeno velice detailně a při pohledu Vás okamžitě okouzlí. Délka ostří sekery je 28,3 cm. Topůrko sekery, jenž je pevně spojeno s hlavicí je též detailně zdobeno a tvarováno 1:1 s originálem. Pokud plánujete cosplay na Kratose, sekera "LEVIATHAN AXE" bude ideálním doplňkem, který Vám budou závidět samotní bohové. :)    

Sekera, kterou ve své výhni společně vykovali trpaslíci Brok a Sindri. Tato sekera byla vykována za účelem vyrovnat se moci Mjölniru a byla darována strážkyni, která je po své smrti předala Kratosovi. Nyní však může tato sekera patřit právě Vám! Chopte se sekery a postavte se tyranii Thora, jenž svým kladivem rozsévá smrt a zkázu! 

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Sekera
Hmotnost: 1746 g
Délka sekery: 102 cm
Délka ostří: 28,3 cm
Materiál: Ocelové jádro, Pryskyřice
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: