Daedrická dýka "DAEDRIC DAGGER" Skyrim

5 hodnocení
3 499 Kč –42 %
Daedrická dýka "DAEDRIC DAGGER" Skyrim
3 499 Kč –42 % 1 999 Kč 1 652 Kč bez DPH
Skladem

Nádherně zpracovaná replika dýky ze světa Skyrim. Vyrobeno z kvalitní oceli, detailně ozdobeno 1:1 s originálem. Dřevěná plaketa součástí balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Daedrická dýka "DAEDRIC DAGGER" Skyrim

"Krásná temná dýka, kterou bezpochyby vyrobil někdo s Kovářstvím level 90!" - McCitron 2022

 

Po zmrzlé zemi Skyrimu prochází tajemní rytíři v plné zbroji. V jejich přítomnosti se zalívá prosté smrtelníky strach, neboť se jedná o Daedry, které lidé Skyrimu nazývají spíše démony. Tyto bytosti nosí speciální černé brnění a svůj vlastní zbraňový arzenál, který je nejen smrtonosný, ale i ďábelsky krásný a cool. A náš e-shop Vám nyní přináší jeden předmět z tohoto arzenálu a to dýku "DAEDRIC DAGGER"! 

 

Nádherně zpracovaná dýka ze světa The Elder Scrolls. Nástroj který ve hře využívají děsiví rytíři zvaní Daedrové, ale i hlavní postava Drakorozený. Jedná se o repliku 1:1 s originální dýkou, délka celé zbraně je 60 cm, takže se nejedná o žádného drobečka. Zahnutá čepel o délce 38 cm. není ostřena, neboť se jedná o výstavní repliku a proto nedoporučujeme čepel ostřit. 

Celá dýka je detailně zdobena stejně jako herní originál.  Autenticitu dodává i povrchová úprava, která dává jasně najevo, že dýka prošla nejednou bitvou. Různé oděrky a slabší barva nejsou závadou, ale designovým prvkem. Rukojeť dýky pohodlně sedne do ruky a proto dýku můžete krom výstavních účelů užít i jako doplněk ke cosplayi. Dýka váží 1357 g. díky čemuž se jedná o opravdu masivní kousek! :) 

Součástí dýky je i dřevěná plaketa, kterou zdobí znak deadričtích bojovníků. V balení najdeme i šroubky a hmoždinky, díky kterým si můžete plaketu pohodlně pověsit na zeď ať už do svého obýváku, herny či pod pergolu. Nyní se i Vy můžete stát Drakorozeným, chopit se dýky "DAEDRIC DAGGER" a vyrazit do Skyrimu za dobrodružstvím!  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: replika
Hmotnost: 1357 g
Hmotnost plakety: 283 g
Délka: 62 cm
Délka čepele: 38 cm
Materiál: Ocel N420

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: