Zlatý bleskový kunai "4TH HOKAGE" Naruto

9 hodnocení
1 899 Kč –52 %
Zlatý bleskový kunai "4TH HOKAGE" Naruto
1 899 Kč –52 % 899 Kč 743 Kč bez DPH
Skladem

Celokovová, pozlacená replika legendárního bleskového kunaie, užívaného 4. Hokage. Vhodný jak pro trénink tak cosplay. Kožené pouzdro součástí balení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zlatý bleskový kunai "4TH HOKAGE" Naruto

"A 4. Hokage byl prý ten nejsilnější."

Namikaze Minato byl již na akademii talentovaným a obdivuhodným studentem. Díky jeho schopnostem bylo jasné že to dotáhne daleko a tak se i stalo, dotáhl to až na post 4. Hokáge. Minato ovládal spoustu technik a krom toho jich spoustu sám vynalezl. Např. Rasengan, který později užíval i sám Naruto. Ovšem jeho největší výhodou byla jeho rychlost, kterou měl díky speciální technice, v niž mu byl pomocníkem speciální kunai. A tento kunai nyní může patřit i Vám. 

Již z našeho e-shopu známá věc, nyní však v celokovovém, detailním provedení a ve stylovém zlatém zbarvení! Celý kunai "4TH HOKAGE" měří 29,4 cm. Jeho šipkovitá čepel není broušena, neboť se jedná o čistě výstavní kus, který nedoporučujeme ostřit, ani užívat na vrhání. K prostorovému tréninku na blízko však nůž postačí. 

Váha Kunaie je přesně 302 gramů a nejedná se o žádný perořízek. Celý povrch nože je pozlacen, což mu dodává velice stylový look, který Vás na 100% zaujme. Na rukojeti najdeme totožné znaky, které jsou i na originálním kusu. Rukojeť je zakončena kruhem o průměru 2,3 cm. Díky tomuto kruhu můžete s kunaiem dělat nějaké ty cool tríčky. Součástí nože je také pevné pouzdro z eko kůže. 

Zlatý bleskový kunai "4TH HOKAGE" je ideálním doplňkem ke cosplayi, právě na samotného Namikaze Minata. 

Doplňkové parametry

Kategorie: ANIME repliky
Záruka: 2 roky
Druh: replika
Hmotnost: 302 g
Délka: 29,4 cm
Materiál: kov, eko kůže (pouzdro)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: