Zanpakuto Hitsugaya Toushira "HYORINMARU" - BLEACH

4 hodnocení
2 999 Kč –56 %
Toshiro uvod
2 999 Kč –56 % 1 299 Kč 1 074 Kč bez DPH
Skladem

Výstavní replika zanpakuto Hitsugaya Toshira. Kus určený převážně na výstavu, či cosplayi. Vyrobeno z kvalitní karbonové oceli. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zanpakuto Hitsugaya Toshira "HYORINMARU" - BLEACH

" Jsme všichni jako ohňostroj, záříme ale navždy. "

Hitsugaya Toushiro nejmladší kapitán v historii Soul Society a hrdý kapitán desáté divize. Mladý však odvážný a vždy ledově chladný mladík, který nerad slyší jakékoliv narážky na jeho výšku. Už jako malý chlapec jevil známky jistého talentu a nadaní, který se už od mala protloukal těžkým životem s klidem a noblesou. Být kapitánem je náročná práce, avšak Toushiro vše zvládl s jeho klasickým a naprosto nezištným klidem.

Jeho meč je slavný ledový drak Hyorinmaru, v jeho formě zbraně je opravdu krásným kouskem a zamrazí každého, jehož oči na něm jen spočinou. Jeho ledově ostrá čepel je vyrobena z 66 cm dlouhé karbonové oceli, což z meče činí opravdu výstavní kousek. Záštita je přesnou replikou jeho animované předlohy ve tvaru hvězdy s černo zlatým zbarvením. Rukojeť je vyrobena klasickým tradičním opletem z modré tkaniny, stejně jako v seriálu a zakončena dalším černo zlatým prvkem. Součástí je také pochva černé barvy z kvalitního tvrzeného dřeva s tmavě zeleným popruhem na záda.

Tento ledově krásný kousek by neměl chybět ve sbírce žádného fanouška anime Bleach. Meč je určen pouze k výstavě a není doporučeno ho využívat na kontaktní boj. Přesto může být použit jako velice dobře zpracovaná replika k cosplayi na tohoto talentovaného mladíka.

Doplňkové parametry

Kategorie: ANIME repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Výstavní katany
Hmotnost celková: 735 g
Délka meče: 96,2 cm
Hmotnost katany: 696 g
Délka čepele: 65,7 cm
Délka rukojeti : 28,3 cm
Délka pochvy : 73 cm
Hmotnost pochvy: 310 g
Materiál: karbonová ocel, tkanina, dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: