Stylový deštník "KYOJURO RENGOKU" - Demon Slayer

1 hodnocení
2 499 Kč –52 %
Stylový deštník "KYOJURO RENGOKU" - Demon Slayer
2 499 Kč –52 % 1 199 Kč 991 Kč bez DPH
Skladem

Nástroj pro fanoušky anime, kteří nemají rádi deštivé dny. Stylový deštník s rukojetí ve tvaru katany Kyojura Rengoku z anime Demon Slayer.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stylový deštník "KYOJURO RENGOKU" - Demon Slayer

"Skutečná síla se nevztahuje pouze na fyzické tělo!"

Statečný, silný a oblíbený lovec démonů, který byl nejen obdařen velkým talentem, ale i dobrým srdcem a smyslem pro humor. Kyojuro Rengoku, tak se jmenoval onen válečník, jenž oplýval schopnostmi ohně a jehož přesvědčením bylo že silní mají chránit slabé. Bohužel tento bojovník našel smrt v rukou démonů. Ovšem i tak patří mezi nejoblíbenější postavy anime Demon Slayer, a Vy si jej můžete připomínat naší novinkou, a to Stylovým deštníkem "KYOJURO RENGOKU"!!!

Jedná se o klasický deštník, který může vyset i ve Vašem šatníku. Jeho konstrukce je vyrobena z hliníkové slitiny tenkých drátků a nepromokavé tkaniny. Kovové části deštníku jsou vyvedeny v černé barvě. 

Nejzajímavějším prvkem deštníku je však stylová rukojeť, která je šroubovací a ve tvaru Ninchirin katany, jenž v anime patří Kyojurovi Rengoku. Z přední strany rukojeti naleznete tsubu (záštita), která je zpracována přesně, jako originální záštita z anime. Na druhém konci se nachází kashira, též zhotovena podle originálu.

Nejvíc pozornosti si ale jistě zaslouží rozkládací část deštníku, jenž Vás chrání před deštěm. Na její vnější straně totiž najdeme  obrázek, vyobrazující Kyojura Rengoku v plamenech. Součástí deštníku je také nepromokavý sáček s řemínkem, ve kterém můžete deštník bezpečně přenášet.   

Jste fanoušky anime Demon Slayer? Se stylovým deštníkem "KYOJURO RENGOKU" se deště nemusíte bát. :) 

Doplňkové parametry

Kategorie: ANIME repliky
Záruka: 2 roky
Druh: deštník
Hmotnost celková: 783 g
Délka: 107 cm
Délka rukojeti: 27,7 cm
Materiál: hliníková slitina, tkanina, umělá hmota

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: