Měkčená Ninchirin Katana "TANJIRO KAMADO" - Demon Slayer

7 hodnocení
1 599 Kč –43 %
Měkčená Ninchirin Katana "TANJIRO KAMADO" - Demon Slayer
1 599 Kč –43 % 899 Kč 743 Kč bez DPH
Skladem

Měkčená verze meče z oblíbeného anime Demon Slayer. Vyrobeno z materiálů laminát, pěnového měkčení, latex a plast. Vhodné pro cosplay i larp. Pochva součástí balení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Měkčená Ninchirin Katana "TANJIRO KAMADO" - Demon Slayer

Meč, který je již z našeho E-shopu známí a přichází v další verzi!!! Představujeme vám měkčenou verzi Ninchirin katany, která je neodmyslitelným atributem hlavního hrdiny Tanjiro Kamado z populárního anime Demon slayer.

Tento meč je vyroben z kombinace kvalitních materiálů - laminátu, pěnového měkčení, latexu a plastu. Celková délka tohoto meče činí 101,3 cm a překvapivě nízká váha pouhých 293 g ho činí skutečně lehkým a snadno ovladatelným. Při výrobě jsme se snažili zachovat co nejvíce detailů originálního meče, abyste si mohli užít autentický pocit jako Tanjiro Kamado.

Tento meč není jenom skvělým doplňkem pro cosplay fanoušky, ale byl také upraven tak, aby bylo možné ho použít i při lehkém kontaktním šermu. To znamená, že si s ním můžete opravdu zasoutěžit na larpových akcích či tréninkových setkáních. Součástí tohoto meče je pevná plastová pochva, která zajistí bezpečné nošení a ochranu ostré čepele.

Důkladnou péči jsme vložili do každého detailu, abyste měli skutečně autentický a kvalitní meč, který vám bude sloužit dlouhá léta. Pokud hledáte dokonalý doplněk pro svůj cosplay nebo si chcete zkusit šermování jako Tanjiro Kamado, pak je tato měkčená verze Ninchirin katany tou správnou volbou. Připravte se na dobrodružství a vstupte do světa Demon slayer s tímto úžasným mečem!

"Abych uklidnil duše všech které zabil a ujistil se že nepřinese žádné další oběti... Sklopím čepel a bez milosti utnu hlavu každému Démonovi!"

Tanjiro Kamado je hlavním protagonistou japonského anime Demon Slayer. Připojil se do řad lovců démonů za účelem záchrany své sestry. Když byl malý chlapec jeho rodiče byli zabiti králem Démonů jménem Muzan Kibutsuji. Tanjiro přežil, ovšem jeho mladší sestra Nezuko, byla změněna na démona. Cílem tohoto bojovníka je tudíž zabíjet démony a vrátit své mladší sestře lidskou podobu. Nyní i Vy můžete žít příběh Tanjira Kamado, protože jeho meč je nyní v nabídce Chladných zbraní! 

Doplňkové parametry

Kategorie: ANIME repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Měkčené repliky
Hmotnost celková: 459 g
Hmotnost meče: 293 g
Délka meče: 101,3 cm
Délka čepele: 72,5 cm
Délka rukojeti: 26,8 cm
Materiál: laminát, pěnové měkčení, latex, plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: