Lawova katana "SWORD OF TRAFALGAR LAW" One Piece

12 hodnocení
1 999 Kč –45 %
Lawova katana "SWORD OF TRAFALGAR LAW" One Piece
1 999 Kč –45 % 1 099 Kč 908 Kč bez DPH
Skladem

Výstavní replika katany Trafalgar Lawa z anime One Piece. Vyrobeno z karbonové oceli. Zdobné detaily, vhodný kus na výstavu i cosplayi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lawova katana "SWORD OF TRAFALGAR LAW" One Piece

" Všichni co budou překážet, vypadněte! "

Trafalgar D. Water Law, bývalí služebník mariňáků, doktor, ale také pirát známý pod přezdívkou "chirurg smrti". Tento na pohled temný a tajemný mladík je ale dobrák, který pomůže když může. Zachránil již mnoho životů a tak jako ostatní ho žene láska k pokladům a putování po moři. Díky svému ovoci Op-Op, které snědl už jako malý chlapec je schopný prohodit části těla komukoliv s kýmkoliv, stačí jen krátký pohled. To vysvětluje onu děsivou přezdívku, že?

Samotný jeho meč je stejně zajímavý, jako on sám. Jeho 65,6 cm čepel z kvalitní karbonové oceli, ho činí velice pěkným na pohled. Dále je zde velice netradičně zpracovaná tsuba meče, jejíž klasický vzhled s výřezy či motivy vystřídala měkká a huňatá kožešina, jak je tomu i v jeho animované předloze. Rukojeť meče je prodloužena a v prostředku spojena zlatým kroužkem, na zbytku je tradiční oplet černé barvy z kvalitního vlákna, jako u běžné katany. Pochva pro meč je zdobena velice podobnými a věrnými kopiemi Lawova tetování což jí vskutku dodává na věruhodnosti. Meč je samozřejmě menší než jeho seriálová předloha, kterou můžeme znát z One Piece. Přesto se svými 103 cm, činí opravdu velmi dobrou repliku této legendární zbraně.

Meč je doopravdy výstavním kouskem, avšak doslovně. Není určený na sekaní, šerm ani jiné kontaktní aktivity. Poslouží skvěle, jako kvalitní doplněk převleku, či cosplaye na tohoto tajemného, ale dobráckého chlapíka.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ANIME repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Výstavní katany
Hmotnost celková: 950 g
Délka: 103 cm
Hmotnost katany: 766 g
Délka čepele: 65,6 cm
Délka rukojeti : 27,3 cm
Délka pochvy : 74,2 cm
Hmotnost pochvy: 226 g
Materiál: Karbonová ocel, dřevo, vlna, tkanina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: