Katana "NINJA-TO" anime S PŘEHOZEM NA ZÁDA!

4 hodnocení
3 999 Kč –50 %
Katana "NINJA-TO" anime S PŘEHOZEM NA ZÁDA!
3 999 Kč –50 % 1 999 Kč 1 652 Kč bez DPH
Skladem

Slavný meč užívaný Japonskými ninji. Hranatá záštita, čepel vyrobena z kvalitní karbonové oceli. Dřevěná pochva obdařena zádovým přehozem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Katana "NINJA-TO" anime S PŘEHOZEM NA ZÁDA!

Znáte přísloví "Za málo peněz hodně muziky"? Tak tady to platí trojnásob! :-)

Slavná katana nindžů "NINJA-TO" nadchne všechny příznivce ninjů, starého Japonska a také populárního anime seriálu The Tale of the Worst One! Celé zpracování katany "NINJA-TO" je velice povedené! Dostane se Vám do ruky krásný ninja meč s celočerným designem proti možnosti odlesku, který je prozrazující...

Celodřevěná pochva má povedený černý 3D nástřik, takže po přejetím ruky ucítíte lehké hrbolky dodávající na designu. Čepel katany je tupá s krásným hamonem (viz foto). Čepel katany ústí do hranaté záštity, která je typická pro všechny historické meče ninjů/nindžů! Kovové detaily jsou samozřejmostí! Rukojeť je tradičně obmotaná japonským způsobem a zakončená kovovou patkou.

Ale to není vše - s katanou "NINJA-TO" zasíláme i stylové ninja pouzdro s popruhem přes záda!!! Pochva je zcela funkční - meč se lze nastavit pomocí dvou úchytů do potřebné pozice pro snadné vytahování zpoza zad. Nastavení popruhu je pak pomocí kovové spony. Katana "NINJA-TO" je určena převážně k dekoraci, ale i nácviku seků a katových sestav! Katana není ostrá, takže není vhodná na sekání.

Zpracování katany je vzhledem k její ceně VÍCE NEŽ NADOČEKÁVÁNÍ! Katana "NINJA-TO" patří mezi naše trumfy, které jsme pro Vás dovezli přes půl světa za jedinečnou a bezkonkurenční cenu!

Doplňkové parametry

Kategorie: ANIME repliky
Záruka: 2 roky
Druh: katana
Hmotnost: 740 g
Délka: 96 cm
Materiál: karbonová ocel, zinkové detaily, dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: