Katana "DANCE OF DEATH" anime

3 hodnocení
1 499 Kč –40 %
Dance of dead uvodka
1 499 Kč –40 % 899 Kč 743 Kč bez DPH
Skladem

Meč stylového designu jenž připomíná zbraň z Japonského Anime. Meč vyrobený v kombinaci nerezové oceli a dřeva. Čistě dekorační + pevné pouzdro na záda. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Katana "DANCE OF DEATH" anime

"Dnes v noci si zatančíme se samotnou smrtí!"

Anime se říká především Japonským animovaným seriálům, které obsahují různé příběhy. Můžeme zde vidět ninji, démony, kočičí dívky, nestvůry a tak dále. Co však vysloveně patří k Anime? Jsou to zbraně a nejčastěji meče. Ve světě Anime najdeme spoustu zajímavých mečů s ještě zajímavějšími schopnostmi a s cool designem. Pokud sháníte meč, který by krásně seděl do tohoto světa nebo byl skvělým doplňkem Vašeho cosplaye... Představujeme Vám Katanu "DANCE OF DEATH"!

V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA! Katany "DANCE OF DEATH" svým designem připomíná meč z Japonského Anime! Čepel katany "DANCE OF DEATH" střídá stříbrnou na krajích a temně ocelovou ve středu. Čepel je z výroby tupá a ústí do bílého prstence (habaki). Celá čepel měří 66 centimetrů.  

Habaki přechází nerušeně ihned v bílou rukojeť s dřevěným základem, omotanou bílou tkaninou. Katana se pohodlně drží a díky omotávce nevypadává ani ze zpocené ruky. Část omotávky je volně rozpuštěn a krásně vlaje při cvičení s katanou. 

Velmi příjemným doplňkem katany "DANCE OF DEATH" je černé pouzdro s popruhem! Možnost nošení katany na zádech tak není v nejmenším problém! Jedná se čistě o dekorační katanu, kterou můžete užít pro trénink prostoru, nikoliv však k sekání. Čepel nedoporučujeme ostřit, mohlo by dojít k jejímu poničení.  

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ANIME repliky
Záruka: 2 roky
Druh: dekorační katany
Hmotnost: 593 g
Délka: 96,5 cm
Délka čepele: 66 cm
Materiál: karbonová ocel, dřevo, omotávka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: