Katana "ANBU KAKASHI" - Naruto

4 hodnocení
2 099 Kč –23 %
Katana "ANBU KAKASHI" - Naruto
2 099 Kč –23 % 1 599 Kč 1 321 Kč bez DPH
Skladem

Výstavní replika meče, užívaným speciální ninja jednotkou Anbu z listové vesnice. Vyrobeno z nerezové oceli a dřeva. Pevná pochva součástí balení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Katana "ANBU KAKASHI" - Naruto

Anbu... Speciální, tajná jednotka shinobi, kteří slouží jako tajní agenti pro svou vesnici. V řadách Anbu se pohybovalo několik známých ninjů, kteří patří mezi nejoblíbenější postavy v anime a manze Naruto. Jedním z nejznámějších byl i sám slavný Hatake Kakashi! Anbu mají ve své výbavě štědrý arsenál zbraní, ovšem tím nejpoužívanějším nástrojem je meč. Tento meč nyní můžete vlastnit i Vy a vyzkoušet si, jako to je sloužit své vesnici jako pravý tajný agent! 

Představujeme Vám výstavní repliku slavného meče z anime Naruto, který nosí nejen jednotka tajných agentů Anbu, ale i samotný Hatake Kakashi. Tento meč, který zaujme svým tajemným a silným vzhledem, je nyní dostupný proVás jako skvělý doplněk pro Cosplay.

Tato replika meče měří celkem 97 cm po celé své délce. Čepel, i když tupá, je věrnou kopii originálního meče a měří 66,3 cm. Přestože neslouží k pravému řezání, jeho detaily jsou precizně zpracované, čímž zajišťuje autentický vzhled.

Meč je vybaven pevnou dřevěnou pochvou, která nejen chrání čepel, ale také dodává meči elegantní a tajemný charakter. Jednoduchý design a absenci záštity dělá tento meč ideálním doplňkem pro Cosplay a další podobné akce. Tato výstavní replika je skvělým způsobem, jak vstoupit do světa Naruto a pocítit sílu a mystiku, kterou tento meč představuje. Ponořte se do dobrodružství společně s Hatake Kakashim a jednotkou Anbu a nechte se okouzlit touto ohromující replikou.

Doplňkové parametry

Kategorie: ANIME repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Dekorační katany
Hmotnost celková: 806 g
Hmotnost meče: 591 g
Délka: 97 cm
Délka čepele: 66,3 cm
Materiál: nerezová ocel, dřevo, bavlna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: