Dřevěná katana Meito "AME NO HABAKIRI" - One Piece

1 hodnocení
1 499 Kč –33 %
Dřevěná katana Meito "AME NO HABAKIRI" - One Piece
1 499 Kč –33 % 999 Kč 826 Kč bez DPH
Skladem

Nádherně a detailně zpracovaná replika katany z oblíbeného anime One Piece. Čepel vyrobena z pevného dřeva + pevná dřevěná pochva. Ideální doplněk ke cosplayi.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná katana Meito "AME NO HABAKIRI" - One Piece

Představujeme Vám dřevěnou repliku slavné katany "AME NO HABAKIRI", která náležela jedinečné postavě Kozuki Odenovi z anime One Piece. Tento meč, který kdysi patřil samuraji a pirátovi v jedné osobě, je teď dostupný i pro Vás jako skvělý doplněk ke Cosplayi.

Tato replika katany se pyšní precizním zpracováním a věrným zachycením detailů z originální předlohy. Dřevěná čepel o délce 68,3 cm zanechává dojem síly a ostrosti. Rukojeť meče je vyrobena též ze dřeva a nabízí pohodlný úchop, což umožňuje držet meč s lehkostí a grácií. Detailní zdobení na rukojeti a dalších částech meče se podobá originální předloze, čímž zajišťuje věrné a autentické zobrazení.

Součástí meče je také dřevěná pochva, která nejen chrání čepel, ale také dodává meči elegantní vzhled. Tento výstavní kousek je ideálním doplňkem ke Cosplayi a umožní Vám vstoupit do světa One Piece a stát se hrdinou! Vydejte se na dobrodružnou cestu s touto replikou katany a uchvátíte pozornost všech fanoušků anime.

"Odejít z této země je můj sen... Vem mě s sebou a dovol mi vidět svět!"

Legendární meč, který byl vyroben legendárním kovářem, pro legendárního Samuraje a velitele Akazaya Kunin Otoko, Kozuki Odena. Tento slavný bojovník patřil do posádky 2 slavných kapitánů Bělovouse a pozdě Gold D Rogera. Meč "AME NO HABAKIRI" je jedním z dvojice mečů, které Kozuki Oden užíval. A nyní tento meč můžete vlastnit i Vy a zažít ten pocit jaké to je být v kůži slavného samuraje, který je zároveň pirátem.

Doplňkové parametry

Kategorie: ANIME repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Dřevěné repliky
Hmotnost celková: 453 g
Hmotnost meče: 204 g
Délka meče: 99 cm
Délka čepele: 68,3 cm
Délka rukojeti: 27,7 cm
Materiál: Dřevo, plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: