Dřevěná katana "ENMA" One Piece

Novinka
4 hodnocení
1 999 Kč –25 %
Dřevěná katana "ENMA" One Piece
1 999 Kč –25 % 1 499 Kč 1 239 Kč bez DPH
Skladem

Dřevěná verze meče z legendárního anime One Piece. Detailní a naprosto bezpečné zpracování. Vhodný doplněk ke cosplayi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná katana "ENMA" One Piece

Meč "AME NO HASHIBARI" již z našeho E-shopu znáte. My Vám nyní přinášíme jeho bratříčka, kterého užívá stejný Samurai. Meč "ENMA" je druhým mečem, který v boji užívá Kozuki Oden. My Vám nyní tento legendární meč přinášíme a to v dřevěné verzi, která je nejen hezkým výstavním kousekem, ale také ideálním doplňkem ke Cosplayi! 

Dřevěná katana "ENMA" je svým designem 1:1 podobná své originální předloze. Čepel katany o délce 67,8 cm. je vyrobena z pevného dřeva. Meč je tedy určený převážně jako výstavní kus nebo doplněk ke cosplayi. Ovšem meč můžete také užít k tréninku do prostoru.

Kulatá atypicky tvarovaná tsuba (záštita), je vyrobena přesně podle anime předlohy. Její hladký, lakovaný povrch je pohodlný na dotek a nemá tendence prokluzovat. Design rukojeti 1:1 odpovídá své anime předloze.  Součástí meče je také dřevěná pochva ve fialové barvě.

Dřevěná katana "ENMA" je ideálním kousek do sbírky fanouška anime One Piece. Skvěle ozdobí Váš pokojíček, ložnici nebo se může stát krásným doplňkem k vašemu cosplayi. Tak chopte se meče a vzhůru na cestu za dobrodružstvím!!!     

"Odejít z této země je můj sen... Vem mě s sebou a dovol mi vidět svět!"

Legendární meč, který byl vyroben legendárním kovářem, pro legendárního Samuraje a velitele Akazaya Kunin Otoko, Kozuki Odena. Tento slavný bojovník patřil do posádky 2 slavných kapitánů Bělovouse a pozdě Gold D Rogera. Meč "ENMA" je jedním z dvojice mečů, které Kozuki Oden užíval. A nyní tento meč můžete vlastnit i Vy a zažít ten pocit jaké to je být v kůži slavného samuraje, který je zároveň pirátem.

Doplňkové parametry

Kategorie: ANIME repliky
Záruka: 2 roky
Druh: dřevěné katany
Hmotnost celková: 503 g
Hmotnost meče: 219 g
Délka meče: 99 cm
Délka čepele: 67,8 cm
Délka rukojeti: 28 cm
Materiál: dřevo, plast, guma, bavlněná tkanina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: