Bleskový kunai "MINATO-SENSEI" Naruto

EXKLUZIVNÍ CENA
3 hodnocení
999 Kč –69 %
Bleskový kunai "MINATO-SENSEI" Naruto
999 Kč –69 % 300 Kč 248 Kč bez DPH
Skladem

Celokovová replika kunaie, užívaného 4. Hokage v anime Naruto. Výstavní kousek vhodný nejen na výstavu ale i prostorový trénink či ke cosplayi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bleskový kunai "MINATO-SENSEI" Naruto

"A 4. Hokage byl prý ten nejsilnější."

Namikaze Minato byl již na akademii talentovaným a obdivuhodným studentem. Díky jeho schopnostem bylo jasné že to dotáhne daleko a tak se i stalo, dotáhl to až na post 4. Hokáge. Minato ovládal spoustu technik a krom toho jich spoustu sám vynalezl. Např. Rasengan, který později užíval i sám Naruto. Ovšem jeho největší výhodou byla jeho rychlost, kterou měl díky speciální technice, v niž mu byl pomocníkem speciální kunai. A tento kunai nyní může patřit i Vám. 

Nejnovější verze již známého bleskového kunaie, který v Anime Naruto užívá legendární 4. Hokage Namikaze Minato. Celokovový kus, který nádherně zapadne do sbírky nejednoho fanouška Anime. Celý kunai měří 28,6 cm. Díky celokovovému zpracování váží 221 gramů, nejedná se tudíž o žádné párátko a nenajdete na něm ani malý kousek plastu. 

Rukojeť Bleskového kunaie "MINATO-SESNEI", je obalena na dotek pohodlnou tkaninou, která nemá tendence prokluzovat. Rukojeť je zakončena širokým kruhem o průměru 3 cm. Díky němu můžete s Kunaiem dělat hromadu cool tríčků. :) Jedná se ovšem o výstavní kousek, který neslouží k vrhání, na prostorový trénink na blízko je však vhodný. Ideální doplněk ke cosplayi.  

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ANIME repliky
Záruka: 2 roky
Druh: replika
Hmotnost: 221 g
Délka: 28,6 cm
Materiál: kov, eko kůže (pouzdro)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: