Mugenův meč "TYPHOON SWELL" - Samurai Champloo

1 hodnocení
1 699 Kč –41 %
Sai Blocker uvod
1 699 Kč –41 % 999 Kč 826 Kč bez DPH
Skladem

Replika meče z Anime Samurai Champlo. Čistě výstavní kousek. Dvousečná, ztupená čepel z karbonové oceli + zdobná dřevěná pochva z pevného dřeva. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MUGENŮV MEČ "TYPHOON SWELL" - SAMURAI CHAMPLOO

Japonské anime Samurai Champloo vypráví příběh 2 samurajů Mugena a Jina, kteří se nešťastnou náhodou připletou do potyčky, ve které je zabit syn starosty. Oba muži jsou tedy odsouzeni k smrti, ovšem díky mladé Fuu, se jim podaří utéct. A tak složí přísahu že budou Fuu doprovázet na její cestě dokud nenajdou tajemného Samuraje vonícího po slunečnicích. Nyní se i Vy můžete stát součástí tohoto příběhu, neboť sami můžete vlastnit Mugenův meč "TYPHOON SWELL" a to za bezkonkurenční cenu!!!

Mugenův meč "TYPHOON SWELL" je přesnou replikou stylového meče, jenž užívá jedna z hlavních postav z anime Samurai Champloo. Tento meč je zpracován 1:1 s anime předlohou. Jedná se čistě o výstavní kousek, který nedoporučujeme užívat ke kontaktnímu šermu. Dá se však užít k tréninku do prostoru a také jako skvělý doplněk ke Cosplayi. :)    

Povedená kombinace šavle, katany a legendární vidlice Sai dává vzniku meči "TYPHOON SWELL", který je inspirován slavným anime seriálem. Meč "TYPHOON SWELL" je po designové stránce naprosto jedinečná a krásná! Čepel šavle je vyrobena z karbonové oceli zahnuté podobně jako u katany. Ostří je po obou stranách dekorativní a ztupené. Čepel ústí do nádherné vidlicovité záštity!

Pod záštitou naleznete rukojeť, která je povedeně obmotána tenkým provazem. Díky provazu se velice příjemně drží a neklouže ani s mokrýma rukama. Rukojeť je zdobena kovovými detaily a zakončena masivní zinkovou hruškou.

Velice krásná je pochva meče "TYPHOON SWELL" je dřevěná s ořechovou hnědým zbarvením a kovovými detaily. Velice nápadný je poté široký přírodní lněný popruh! Tento závěs Vám umožní nosit meč "TYPHOON SWELL" kolem pasu, přes záda i přes rameno!
Stačí si ho pouze převázat dle potřeby.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ANIME repliky
Záruka: 2 roky
Druh: meče
Hmotnost: 942 g
Délka meče: 95,7 cm
Délka čepele: 65,8 cm
Délka rukojeti: 27,3 cm
Materiál: karbonová ocel, kov, dřevo, len

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: