Anime meče "ICHIGO'S DUAL ZANPAKUTO" - Bleach

1 hodnocení
5 798 Kč –39 %
Anime meče "ICHIGO'S DUAL ZANPAKUTO" - Bleach
5 798 Kč –39 % 3 499 Kč 2 892 Kč bez DPH
Skladem

Pár repliky z anime Bleach, které při boji využívá hlavní postava Kurosaki Ichigo. Vyrobeno z pevného kusu oceli N420. Součástí balení jsou pevná pouzdra s popruhem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Anime meče "ICHIGO'S DUAL ZANPAKUTO" - Bleach

Novinka na našem e-shopu! Výbava jedné z nejznámějších postav ze světa Japonského Anime. Ze světa Bleach k nám na sklad dorazil pár mečů, které užívá Kurosaki Ichigo!!! Nyní můžete mít tyto meče ve své sbírce a nebo je můžete využít jako součást svého Cosplaye. Pociťte v sobě sílu Kurosaki Ichiga! 

"ICHIGO'S DUAL ZANPAKUTO - LONG SWORD": 

Celý meč je přesně zhotoven z pevného kusu nerezové oceli N420, což zajišťuje vysokou kvalitu a odolnost. Tato replika je navržena s ohledem na detaily a věrnost originálu, ačkoli se jedná o čistě výstavní kus. Tato replika je vhodná pro Cosplay, nebo jen tak pro výstavní účely ve Vašem obydlí. Součástí meče je pevné pouzdro z eko kůženastavitelným popruhem. 

Celková délka meče činí 98,5 cm, což z něj činí impozantní kousek. Jeho váha přes 1,5 kilogramu dodává pocit autenticity a síly. Tento meč je větším kusem z páru, se kterým Kuroasi Ichigo likviduje vlny nepřátel.

Anime meč "ICHIGO'S DUAL ZANPAKUTO - SHORD SWORD" - Bleach: 

Představujeme Vám ohromující repliku krátkého meče z anime Bleach, který je nedílnou součástí výbavy Kurosakiho Ichiga. Tento meč zcela věrně ztvárňuje design originálu a umožní Vám přiblížit se k oblíbeným postavám s neuvěřitelným důrazem na detaily. Celý meč je vyrobený z jednoho kusu nerezové oceli N420, což zajišťuje vysokou kvalitu a odolnost. Replika je důsledně provedena v poměru 1:1 s originálem, což potvrzuje autentický vzhled tohoto meče. Tato replika je čistě výstavním kusem, který je ideální pro cosplay. 

Meč má délku 59 cm a váží téměř 1,2 kg. Rukojeť meče je omotána na dotek pohodlnou bavlněnou omotávkou.  Součástí meče je také pevná pochva z eko kůže s nastavitelným popruhem, což umožňuje snadné nošení a pohodlný transport.

"Nebojuju protože chci vyhrát... Bojuju protože vyhrát musím!

Po porážce Aizena ztratil Kurosaki Ichigo své síly Shinigamiho. Ovšem po nějakém čase se jeho síly opět vrátili a Ichigo se opět stal Shinigamim. Jenže už ne stejným jako kdysi. Neboť jeho schopnosti znatelně zesílili. Krom toho Ichigo získal i novou verzi své Zanpakuto, kterou můžete mít ve své sbírce i Vy! 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ANIME repliky
Druh: meče
Hmotnost celková: 2913 g
Hmotnost dlouhého meče: 1570 g
Hmotnost krátkého meče: 1100 g
Délka dlouhého meče: 98,5 cm
Délka krátkého meče: 59 cm
Materiál: Nerezová ocel N420, bavlna, eko kůže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: